Архів новин за 15.08.2008

Вже більше трьох років у Полтаві при благодійній асоціації «Світло надії» функціонує дитячий центр денного перебування дітей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу

Кожна мати, яка народила ВІЛ-інфіковану дитину, може звернутися сюди і знайти підтримку. Сюжет Юлії Лис у рамках тижня боротьби зі СНІДом та наркоманією на телестудії «Місто».

15 серпня 2008, 15:00

У зв'язку з поширенням випадків несанкціонованих запусків феєрверків до Октябрського райвідділу міліції та до місцевих виконавчих органів влади зі скаргами звертаються жителі центральних районів міста

До якої години можна порушувати громадську тишу та які штрафи передбачаються за її порушення, з'ясовував В'ячеслав Джиган.

15 серпня 2008, 15:00

Співробітники карного розшуку затримали жінку, яка підозрюється у вчиненні більше 20 афер на території кількох областей

Вона обманом виманювала у літніх жінок гроші, ніби-то на допомогу родичам, а потім безслідно зникала. Зараз міліція звертається до всіх, хто став жертвою шахрайки, з проханням терміново телефонувати до правоохоронців.

15 серпня 2008, 15:00

В оздоровчому таборі «Супутник» розпочався зліт дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Їх перебування тут організував Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Протягом чотирьох днів працівники центру робитимуть все для того, аби ці діти відчували радість дитинства.

15 серпня 2008, 15:00

По відреставрованому пам'ятнику Тарасові Шевченку катаються велосипедисти-екстремали

Цим обурені представники міської влади, які сьогодні ініціювали зустріч з керівниками молодіжних організацій. Чиновники просили молодіжних лідерів донести до велосипедистів прохання не паплюжити пам'ятники історії та культури.

15 серпня 2008, 15:00

Людмила Алієва - мати шістьох дітей, за що Полтавська райдержадміністрація не раз нагороджувала її почесними грамотами

Та коли ми завітали на Розсошенці, де вона мешкала до останнього часу, половина речей з оселі жінки була просто на вулиці, а згорьована жінка розповіла, що її з хати... виселяють.

15 серпня 2008, 15:00

Останнім часом іде інтенсивне оновлення ринків

Але нерідко старі кіоски чи уже непотрібні будівельні матеріали залишаються за території самих ринків. Така ситуація склалася і на Браїлках. Тут з директором місцевого ринку спілкувалася інспекція по контролю за благоустроєм міста.

15 серпня 2008, 15:00

Утримання житлового фонду - на сьогодні проблема №1, говорять представники міської влади

Адже фінансування його ведеться лише за рахунок міського бюджету, з державного наразі жодної копійки на це не виділено. Не дивлячись на це, роботи з капітального ремонту полтавських будинків все ж ведуться.

15 серпня 2008, 15:00