Архів новин за 14.08.2008

В той час, коли святкують Маковея, розповсюджувачі та споживачі наркотиків збирають урожай – запасаються маком для виготовлення так званої «ширки»

Саме на тих, хто вживає наркотики ін'єкційним шляхом, направлена робота благодійного фонду «Громадське здоров'я».

14 серпня 2008, 15:00

У розпалі Сорочинський ярмарок

Особливо напружені ці дні для міліції, адже їй доводиться охороняти громадську безпеку та забезпечувати порядок для сотень тисяч людей. Як саме працюватимуть та, власне, вже працюють правоохоронці на ярмарку – далі у нашому сюжеті.

14 серпня 2008, 15:00

За завданням обласної прокуратури прокуратура Октябрського району міста розпочала перевірку закладів на предмет законності обігу алкоголю

Така перевірка торкнеться найближчим часом усі заклади відпочинку, а от першим перевірили кафетерій, якраз навпроти приміщення прокуратури.

14 серпня 2008, 15:00

У літературно-меморіальному музеї Володимира Короленка нині проходять ремонтно-реставраційні роботи

Скільки виділено на це коштів з бюджету міської ради та що збираються тут відремонтувати, дізнавався В'ячеслав Джиган.

14 серпня 2008, 15:00

В усьому світі архівам приділяють велику увагу, адже це – зберігання цінної інформації

В Україні ж тільки в останні роки, говорять самі архівісти, держава почала приділяти особливу увагу цій сфері. Нині представники державних архівів з усієї країни приїхали на Полтавщину, аби ознайомитися з роботою колег. Сьогодні побувала делегація і в трудовому архіві міської ради.

14 серпня 2008, 15:00

Малій академії мистецтв присвоїли ім'я Раїси Кириченко, а Галереї мистецтв – Миколи Ярошенка

Будинок культури турбомеханічного заводу не зноситимуть, а от підприємство «Знамя» позбавили права користування земельними ділянками. Такі результати 29 сесії міської ради 5-го скликання, яка відбулася сьогодні.

14 серпня 2008, 15:00