Архів новин за 12.08.2008

Близько чотирьох років у Полтаві на базі Полтавського обласного центру боротьби та профілактики зі СНІДом за адресою Госпітальна, 5 діє програма антиретровірусної терапії

Саме завдяки їй люди з діагнозом ВІЛ нині можуть жити повноцінним життям. Сюжет Юлії Лис у рамках тижня боротьби зі СНІДом та наркоманією, оголошеного студією «Місто».

12 серпня 2008, 15:00

Нашого земляка, композитора, професора кафедри музики Григорія Левченка знають і шанують далеко за межами України

Його ім'я назавжди вписане до видань «Митці України» та «Імена України». Григорій Левченко – один з кращих хормейстерів в нашій державі. Сьогодні він відзначає свій ювілей – 75 річницю від дня народження.

12 серпня 2008, 15:00

Протягом десяти днів в Галереї мистецтв виставлялись кращі роботи за останні 4 роки учасників традиційного некомерційного фестивалю мистецтв «Золотая кувшинка», що вже шість років поспіль проходить у

По закінченні цьогорічного фестивалю організатор та учасники приїхали до нас на закриття експозиції та привезли з собою подарунки для полтавців.

12 серпня 2008, 15:00

Жахливе вбивство трапилося днями у селі Порскалівка Шишацького району

Чоловік убив свою дружину, а труп її залишив у дворі до ранку... Підозрюваного затримали наступного після вбивства дня за участі сільського голови, і вбивця наразі дає свідчення.

12 серпня 2008, 15:00

Капітальний ремонт ведеться нині у садибі Івана Котляревського

Тут замінюють всю підлогу та опалення, перекривають дах повітки. Уже до вересня всі роботи планують закінчити.

12 серпня 2008, 15:00

90-ту річницю свого створення відзначає сьогодні державний архів Полтавської області

Аби вшанувати таку дату, спеціально до Полтави приїхав голова державного комітету архівів України Олександр Удод. Після урочистого покладання квітів до пам'ятника Шевченку працівники архівної справи взяли участь у науковій конференції.

12 серпня 2008, 15:00

Сьогодні перед приміщенням облдержадміністрації представники низки громадських організацій провели акцію солідарності з грузинським народом

На ній учасники акції оприлюднили звернення до Президента України, яке є реакцією на події, що тривають наразі у кавказьській країні.

12 серпня 2008, 15:00