Архів новин за 1.08.2008

Полтаві, на відміну від багатьох обласних центрів, пощастило з тим, що в місті існує обсерваторія

І попри те, що вона офіційно є гравіметричною, астрономічні спостереження в ній також ведуться. Зокрема, свідками часткового сонячного затемнення стали не лише співробітники обсерваторії, але й звичайні полтавці, які цікавляться астрономією.

1 серпня 2008, 15:00

Сьогодні відзначається День пам'яті Преподобного отця Серафіма Саровського – Всія Русі чудотворця

У Храмі, названому на його честь, пройшла священна літургія.

1 серпня 2008, 15:00

25-го липня о 16-ій годині до міської дитячої клінічної лікарні потрапила дворічна Аня Пашигар

Шістдесят відсотків шкіри дівчинки вражені опіками 3-4 ступенів тяжкості. Вже тиждень лікарі реанімаційного відділення боряться за її життя. Втім, врятувати маленьку Аня може не лише медичне втручання та диво, але й небайдужість звичайних людей.

1 серпня 2008, 15:00

Із 1 серпня цього року запроваджуються марки акцизного збору нового зразка для алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Таке рішення 31 липня під час позачергового засідання прийняла Верховна Рада України.

1 серпня 2008, 15:00

11 державних службовців, 5 посадовців місцевого самоврядування і 5 співробітників органів внутрішніх справ отримали обвинувачення за виявленими фактами корупційних протиправних дій з початку цього рок

Про це повідомили під час координаційніої наради керівників правоохоронних органів в обласній прокуратурі. Під час зібрання там обговорювали, наскільки на Полтавщині відповідним органам вдається протидіяти корупції та хабарництву.

1 серпня 2008, 15:00

Майже 25% випадків травматизму на виробництві трапляється з вини самих працівників

Таку статистику наводять представники територіального управління Держгірпромнагляду по Полтавській області. Трапляються нещасні випадки через недотримання інструкцій експлуатації механізмів, порушення правил охорони праці та трудової дисципліни - такі висновки зробили спеціалісти за результатами першого півріччя 2008 року. Позачергове засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення з цього приводу відбулося в управлінні з надзвичайних ситуацій.

1 серпня 2008, 15:00