Архів новин за 9.07.2008

Свої творчі роботи за останні десять років представила художниця Олена Пілюгіна у Полтавському Художньому музеї

Старовинні українські гобелени в індивідуальній інтерпретації бачили і наші кореспонденти.

9 липня 2008, 15:00

Більше сорока років налічує історія табору «Олімпійські надії»

Ще в сімдесятих перші його будиночки зводили вихованці Антона Макаренка. Згодом табір став базою для літнього оздоровлення дітей Полтавської спортивної дитячо-юнацької школи №2. Тепер табір «Олімпійські надії» знаходиться під опікою управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. У вівторок тут відбулося врочисте відкриття другої зміни.

9 липня 2008, 15:00

Підшефний місту корабель морської охорони Військово-морських сил України «Полтава» в цьому році відзначає свою 21 річницю

Міська влада вирішила влаштувати для екіпажу судна спражнє свято – до Балаклави, де базується останнє, сьогодні відправилася почесна делегація, яка везе з собою подарунки. Крім цього, один з членів екіпажу – полтавець Максим Ткаченко – отримає найбільш приємний подарунок.

9 липня 2008, 15:00

Полтаві потрібне нове кладовище, а пляжам міста – господар

Ці та інші питання розглядали на засіданні постійної міської депутатської комісії з питань інноваційного, науково-технічного і екологічного розвитку, природокористування та безпеки життєдіяльності.

9 липня 2008, 15:00

Фасади будинків, які знаходяться на центральних вулицях, планують відремонтувати та оновити до Дня міста

Це – ініціатива міської влади, яка сподівається у тісній співпраці з організаціями та приватними підприємцями надати Полтаві більш яскравого та стильного вигляду.

9 липня 2008, 15:00

З 1 січня цього року в області почав працювати територіальний орган Державної архітектурно-будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва

За даними начальника інспекції області Григорія Зірки, наша область знаходиться у першій п'ятірці за рівнем контролю за будівельними роботами на території регіону. Про результати піврічної роботи інспекції знає Максим Яров.

9 липня 2008, 15:00