Архів новин за 8.07.2008

Свою першу персональну експозицію влаштувала юна полтавська художниця Олена Резніченко

В обласні бібліотеці імені Котляревського вона презентувала яскраві розписи – вітражі на склі.

8 липня 2008, 15:00

Незвичним чином вирішили відсвяткувати день відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх його полтавські працівники

Оскільки основна мета роботи – профілактика дитячої злочинності, для підростаючого покоління влаштували конкурс – на звання кращого... кінолога.

8 липня 2008, 15:00

На схилах Іванової гори з'явиться оборонний бастіон 18 сторіччя

Його зведуть в рамках підготовки до відзначення 300-річчя Полтавської битви на тому місці, де у 1709 році оборонці Полтавської фортеці стримували шведську облогу.

8 липня 2008, 15:00

Полтавська міська дитяча лікарня – заклад, що надає допомогу дітям із найрізноманітнішими патологіями

Щорічно у відділенні патології новонароджених і недоношених дітей лікарні перебуває близько двохсот сорока маленьких пацієнтів. Відділення спеціалізується на виходжуванні новонароджених, в тому числі – і дуже недоношених – тих, які з'являються на світ з масою тіла від п'ятисот грамів до одного кілограма. Завдяки сучасній апаратурі тут лише протягом першого півріччя цього року врятовано життя п'ятьом таким діткам. Наразі тут знаходиться ще один малюк, від якого відмовилися батьки. Вже більше двох місяців ця недоношена дитина живе завдяки тому, що кошти на догляд за нею виділяє дитяча лікарня та міська влада.

8 липня 2008, 15:00

«Школа майбутнього депутата» є у Полтаві

Семінар із такою назвою відбувся у вівторок на базі Національного технічного університету. На ньому представники обласної ради ділилися своїм досвідом із представниками студентського самоврядування вищих навчальних закладів Полтавського регіону.

8 липня 2008, 15:00

Кабінет Міністрів України представив проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2008 рік»

Завдяки зростанню економіки, потужним інвестиціям, які прийшли в державу, і детінізації додатково в державному бюджеті є 30,4 мільярда гривень, звітувала у понеділок за півроку роботи Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Уряд запропонував свої зміни та доповнення до Закону, якими передбачено використання цих коштів. Так змінами до бюджету обіцяють підвищити пенсії, зарплати працівникам освіти, медицини, культури і науки, одноразову допомогу матерям-героїням, повністю дофінансувати всю програму підготовки Євро-2012.

8 липня 2008, 15:00

Продовжує працювати міська програма по боротьбі з одним з найсильніших рослинних алергенів – амброзією

Перший етап вже завершено, оброблено більше трьох десятків гектарів площі, де росла ця небезпечна рослина.

8 липня 2008, 15:00

Про своє здоров'я закликають полтавців дбати екологічні та медичні служби області

Тому не даремно порядку на міських пляжах нині приділяється багато уваги. Зокрема, на пляжі Ленінського району уже провели ряд робіт з розчистки води та прибережної зони, завезли новий пісок. Такі ж роботи уже з кінця тижня почнуться і на пляжі Київського району, на черзі – Октябрський, говорять представники міської влади.

8 липня 2008, 15:00

Презентація диспетчерських програм, які допоможуть контролювати рух пасажирського транспорту, відбулася сьогодні у міськвиконкомі

Серед підприємств, що представляли свої системи, – два полтавських та одне львівське.

8 липня 2008, 15:00