Архів новин за 7.07.2008

Україна й Полтавщина зокрема дали світу чимало непересічних особистостей, котрі свого часу активно впливали на хід соціально-політичних, військових, спортивних та інших міжнародних подій

Серед таких особливе місце належить видатному міжнародному спортивному діячеві, одному з ініціаторів відродження сучасних Олімпійських ігор, генерал-лейтенанту Олексію Бутовському. Днями у Полтаві відзначали 170-річчя від Дня його народження.

7 липня 2008, 15:00

У Краєзнавчому музеї цими вихідними можна було доторкнутися до минулого нашого краю та оздоровитися духовно

Тут проходив творчий звіт Гадяцького району, під час якого митці співу, театрального мистецтва, народних ремесел демонстрували свої найкращі досягнення і доробки.

7 липня 2008, 15:00

Наймістичніше народне свято у ніч з 6-го на 7-е липня відзначала вся Україна від Карпат до Луганська

Відомо, що світ знає про свято Івана Купала здебільшого завдяки невмирущим творам нашого видатного земляка Миколи Гоголя. На батьківщині письменника – в селі Гоголеве – це свято відзначають завжди по-особливому.

7 липня 2008, 15:00

Полтавські правоохоронці готуються забезпечити порядок під час проведення матчу за Суперкубок України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо»

На сторожі організованості відвідування матчу стоятиме більше 1000 міліціонерів з Полтави та бійців спецпідрозділів «Беркут» з нашої і сусідніх областей. Матч відбудеться 15 липня, втім, усі служби, причетні до футбольного дійства, звітують – до його проведення практично все готове.

7 липня 2008, 15:00

Менше року лишилося до відзначення 300-річчя Полтавської битви

В контексті підготовки до святкування ювілею головне завдання органів місцевого самоврядування – відновлення пам'ятників архітектури. Про реставрацію одного з них – меморіальної каплиці, збудованої на честь двохсотріччя Полтавської битви, нашим журналістам розповів заступник міського голови Віталій Нікіпєлов.

7 липня 2008, 15:00

Найближчими роками у Полтаві з'явиться житловий комплекс, який отримав назву «Таун-хаус»

За кордоном такий формат нерухомості уже давно став нормою, у нас же його реалізація стала можлива тільки після відповідного рішення сесії міської ради.

7 липня 2008, 15:00