Архів новин за 5.07.2008

У виставковій залі Галереї мистецтв відкрилася виставка

Цього разу тут демонструються роботи полтавця Андрія Дзюби, який через все своє життя проніс любов до мистецтва фотографії.

5 липня 2008, 15:00

Літо - гаряча пора і для працівників галузі культури

Протягом місяця у Полтаві намічається багато свят та культурно-мистецьких заходів. Про найближчі з них розповіла журналістам студії «Місто» начальник управління культури міськвиконкому Валентина Вождаєнко.

5 липня 2008, 15:00

Літо - гаряча пора для літніх оздоровчих таборів

В Полтавській області працює декілька десятків таких. Втім, є серед них і незвичайні, які оздоровлюють не тільки фізично, а й духовно. В нашій області функціонує два православних табори - «Дзвоник» в селі Лука та «Орлятко» – біля Карлівки.

5 липня 2008, 15:00

5-го липня своє професійне свято відзначають працівники державної служби по боротьбі з економічними злочинами

Урочистості з цієї нагоди відбулися і в головному управлінні УМВС України в Полтавській області. Говорили про досягнення служби та плани на майбутнє.

5 липня 2008, 15:00

У травні цього року у Полтаві з ініціативи представників органів місцевого самоврядування започаткували новий вид озеленення - ампельний

Вертикальне озеленення у місті використовують у контексті виконання програми розбудови Полтави як туристичного центру, причому, кошти на даний проект використовуються не бюджетні, а спонсорські.

5 липня 2008, 15:00

Останнім часом у Полтаві все частіше на дорогах виникають затори

Адже серед іншого і кількість транспорту у місті збільшилась. Вихід із ситуації, що склалася, існує, запевняють спеціалісти.

5 липня 2008, 15:00