Архів новин за 4.07.2008

Вже вп'яте у Полтаві пройшло велике міське свято Нептуна

Відбулося воно на базі пришкільного табору спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи № 3, або ж просто – басейну «Дельфін».

4 липня 2008, 15:00

Закінчується другий етап зовнішнього незалежного тестування

З приводу його удосконалення відбувся круглий стіл за участю провідних педагогів області, науковців, викладачів та громадськості, а також голови підкомітету з питань базової освіти профільного комітету Верховної Ради України Лесі Оробець.

4 липня 2008, 15:00

У технічному університеті імені Юрія Кондратюка сьогодні відбулося засідання вченої ради

Почесним гостем на ньому став декан факультету будівництва й інженерії середовища Свєнтокшиської політехніки в Кєльцах, що у Польщі. Йому навіть вручили атестат почесного професора Полтавського техуніверситету.

4 липня 2008, 15:00

Стан і перспективи медичної психології та психотерапії обговорювали сьогодні спеціалісти з усієї України

На базі медичної стоматологічної академії розпочалася триденна робота чотирнадцятої всеукраїнської науково-практичної конференції. Такі заходи щорічно проходять у різних регіонах держави. Але якщо до цього спеціалісти вирішували суто внутрішні професійні питання, то нині у Полтаві вперше говорили про взаємозв'язки психотерапії, суспільства і влади.

4 липня 2008, 15:00

Сьогодні в Полтаві побував президент Національного олімпійського комітету, відомий спортсмен Сергій Бубка

Його візит був присвячений заходам з увічнення пам'яті нашого земляка Олексія Бутовського, зокрема, відкриттю пам'ятного знака ініціаторові світового олімпійського руху біля стадіону.

4 липня 2008, 15:00

Розвиток приватного підприємництва – одна зі складових процвітання Полтави, переконані представники місцевої влади

Саме тому у нас завдяки ініціативі міського голови діє програма розвитку підприємництва на 2006-2008 роки. Наразі розробляється нова Програма.

4 липня 2008, 15:00

Заборона на встановлення індивідуального опалення в окремих квартирах багатоповерхівок діє ще з жовтня 2007-го року

Та, не дивлячись на це, полтавці продовжують самовільне встановлення. Відтепер, запевняють представники міської влади, на порушників очікуватиме покарання.

4 липня 2008, 15:00