Архів новин за 30.07.2008

З початку серпня у Полтаві стартує мегашоу «Танці на льоду»

Спробувати себе у якості зірки фігурного катання та отримати звання переможця зможе кожен, навіть та людина, яка до цього ніколи не стояла на ковзанах. Присвячена цій темі прес-конференція організаторів заходу за участю міського голови Полтави пройшла у Галереї мистецтв.

30 липня 2008, 15:00

Активну літню наукову практику у Ботанічному саду нині проходять студенти природничого факультету полтавського педуніверситету

У відомстві останнього і перебуває цей заклад. Як проходить практика та наскільки різноманітною є рослинність саду, дізнавалися В'ячеслав Джиган та Сергій Бовтік.

30 липня 2008, 15:00

Цієї весни на вулиці Балакіна біля третього навчального корпусу аграрної академії з'явилися нові насадження дерев

За кілька місяців завдяки старанному догляду студентів деревцята встигли прийнятися та вирости. Однак далеко не всім їм судилося рости далі – сьогодні зранку десять з них мешканці вулиці знайшли зламаними навпіл. Кому заважали молоді насадження, знає Юлія Лис.

30 липня 2008, 15:00

Ажіотаж навколо престижних професій призводить до того, що велика кількість студентів нині навчається у вузах на комерційній основі

Як наслідок, говорять спеціалісти, такі молоді люди не можуть знайти собі роботу за фахом. Яка нині ситуація із працевлаштуванням молоді, дізнавалися наші журналісти.

30 липня 2008, 15:00

Україна збирається звернутися до усього світу з проханням надати посильну допомогу для ліквідації наслідків стихійного лиха на заході країни

Тим часом підрозділи Міністерства з питань надзвичайних ситуацій продовжують відповідну роботу в постраждалих областях. Ліквідовують наслідки повеней на Закарпатті і 9 полтавських рятувальників.

30 липня 2008, 15:00

Відтепер полтавці вирішуватимуть свої справи у міськвиконкомі ще швидше і без черг

Які документи, довідки, дозволи потрібні для отримання відповідних послуг від органів міцевої виконавчої влади – цю інформацію тепер можна отримати за допомогою спеціальної інформаційної шафи.

30 липня 2008, 15:00