Архів новин за 29.07.2008

У Художньому салоні на Жовтневій сьогодні відкрилася збірна виставка робіт художників на літню тематику під назвою «Рибальське щастя»

Поряд із заслуженими та відомими майстрами свої роботи представили і зовсім молоді.

29 липня 2008, 15:00

Щороку біля стін Мгарського монастиря під Лубнами організовується молодіжний християнський табір

Ініціатори його створення говорять, що це – вдала альтернатива будь-якому літньому відпочинку. Перевірила це разом із п'ятдесятьма молодими людьми з міста та районних центрів області, які наразі перебувають в таборі, і наша знімальна група.

29 липня 2008, 15:00

Показник малюкової смертності по місту медичним працівникам у першій половині року зменшити не вдалося, оскільки більшість померлих - діти недоношені та з вродженими вадами розвитку

Тому і надалі увагу акцентуватимуть на роботі жіночих консультацій. Ці та інші актуальні питання галузі охорони здоров'я Полтави обговорювали сьогодні, підбиваючи підсумки за перше півріччя поточного року.

29 липня 2008, 15:00

Конкурс «Кращий державний службовець», який пройшов цьогоріч в області у кілька етапів, буде проводитися і в 2009 році

Про це та про інші питання із підвищення кваліфікації працівників органів державної влади області говорили на регіональній раді по роботі з кадрами.

29 липня 2008, 15:00

Основне завдання у першій половині нинішнього року Пенсійним фондом України в Полтавській області виконано, звітують представники Головного управління

Пенсії своєчасно виплачувались та відбулося їх перерахування. Але підприємства, які належать до комунальної власності, заборгували Пенсійному фонду чотири з половиною мільйона гривень. Ці та інші проблеми і досягнення за півріччя обговорювали сьогодні під час розширеного засідання колегії у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області.

29 липня 2008, 15:00

У Полтаві реставрують пам'ятник Тарасові Шевченку

Нещодавно під українським поетом, прозаїком та художником просів фундамент, а це викликало появу тріщин. До Дня незалежності, найближчого дня, коли громадськість посилено згадає про українського генія, пам'ятник відреставрують, говорять у міськвиконкомі.

29 липня 2008, 15:00

Перший будинок за програмою «Доступне житло» уведуть в експлуатацію до Дня міста

Відповідно до програми, будинок мав би зводитись за співфінансування держави і громадян. Однак держава кошти так і не виділила, тому депутати міської ради профінансували житло із міського бюджету. Нині міський голова Андрій Матковський вивчав стан справ на будівельних об'єктах, які покликані дати полтавцям доступне житло.

29 липня 2008, 15:00