Архів новин за 28.07.2008

У суботу в Києві відбулися врочистості з нагоди святкування 1020-річчя хрещення Русі

На Володимирській гірці відправили літургію Вселенський Патріарх Варфоломій перший та Святіший Патріарх АлЕксій другий, які прибули до столиці України із Константинополя та Москви відповідно. А у Полтаві у всіх церквах пройшли урочисті богослужіння на честь Хрестителя Русі – князя Володимира. На божественній літургії із нагоди Хрещення Русі у Свято-Макаріївському Соборі побувала і наші журналісти.

28 липня 2008, 15:00

Рік тому у Сонячному парку почала працювати «Країна казок»

Тоді на відкриття містечка з різноманітними каруселями зібралося чимало полтавців з дітлахами. За час свого існування дитячий майданчик встиг змінитися, зокрема, у бік збільшення розваг для малечі. Наскільки популярна «Країна казок» через рік після свого відкриття і чи так само задоволені нею батьки, дізнавалися наші журналісти.

28 липня 2008, 15:00

Музику, живопис, скульптуру, фото, майстер-класи і виступи творчих колективів поєднали на одному фестивалі – першому відкритому і всеукраїнському

У неділю він відбувся у Полтаві у парку «Перемога». Таким чином його організатори намагаються підтримувати талановиту молодь і сприяти налагодженню стосунків між творчими особистостями та колективами різних регіонів.

28 липня 2008, 15:00

Практично у кожному дитячому оздоровчому таборі, що знаходиться на території Полтавської області, є порушення вимог протипожежної безпеки

Такі результати показала комплексна перевірка, яку провели працівники Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій Полтавщини.

28 липня 2008, 15:00

Літо у розпалі, а це означає, що значна частина полтавців зараз у відпустці або в очікуванні останньої

Такої пори, наголошують лікарі міської інфекційної лікарні, не варто забувати про інфекції, які, як правило, стають більш активними влітку. До того ж нинішня спека неабияк цьому сприяє.

28 липня 2008, 15:00

2 години сьогодні вранці залишалися без води жителі декількох будинків по вулиці Жовтневій

На водогоні, який є основним для Київського району, сталася аварія – розрив чугунної труби. Причина, говорять спеціалісти підприємства «Полтававодоканал», банальна: ця труба давно відпрацювала свій експлуатаційний термін.

28 липня 2008, 15:00

До опалювального сезону місто починає готуватись уже нині

Першими про готовність відомчого житла до зими сьогодні доповідали під час апаратної наради голови районів Полтави. За їх словами, найбільші проблеми зараз виникають з тими будинками, якими опікується ЖЕД «Будівельник».

28 липня 2008, 15:00