Архів новин за 26.07.2008

Унікальна та небачена полтавцями раніше виставка відкрилася у Галереї мистецтв

Старовинні карти із приватних колекцій київських меценатів мешканці Полтави зможуть роздивлятися та вивчати до 18 серпня. На виставці представлені оригінали карт, а тема, що їх об'єднує, - Україна.

26 липня 2008, 15:00

У міському будинку культури цими днями проходить Міжнародна виставка котів

Найкращих їх представників до Полтави привезли з різних міст України, Росії та Білорусії. На власні очі побачити котів та кішечок рідкісних порід полтавці ще встигнуть – виставка працюватиме до 27 липня.

26 липня 2008, 15:00

Спір за жінку вилився у вбивство мешканця Новосанжарського району

Не останню роль відіграв у трагедії і зелений змій, яким зловживали усі учасники кривавого конфлікту.

26 липня 2008, 15:00

35 років тому тодішнє Полтавське вище зенітно-ракетне командне училище імені генерала армії Ватутіна дало путівку у життя останньому випуску молодих офіцерів

Вже дорослі, вони приїждають до Полтави в цей день, аби зустрітися та пригадати молоді роки. Не став виключенням і цей, ювілейний рік.

26 липня 2008, 15:00

Багатопрофільний спеціалізований заклад, де окрім невідкладної допомоги та оперативного втручання проводиться і відновне лікування пацієнтів, – Полтавська міська дитяча лікарня

Аби підтримувати статус медичного закладу широкого профілю, тут практикують поєднання традиційних методів, таких як лікувальна гімнастика, фізіотерапевтичне лікування, із абсолютно новими методиками. Реабілітаційне відділення, що функціонує на території лікарні, – це світ, кожен куточок якого створений з любов'ю та турботою про дітей. Його бачила Юлія Лис.

26 липня 2008, 15:00

Полтава вже до кінця цього року отримає новий медичний заклад

Дитяча поліклініка європейського рівня обслуговуватиме до 17 тисяч дітей. А якими темпами триває її будівництво нині, оцінював особисто міський голова.

26 липня 2008, 15:00

Остання неділя другого місяця літа - а цьогоріч це 27 липня - День працівників торгівлі та ресторанного господарства

У Полтаві з більшим ентузіазмом відзначають день підприємця восени, та й загальноміських урочистостей з нагоди професійного свята працівників торгівлі цього тижня не відбулося. Але за нагоди ми вирішили дізнатись, яким чином розвивається нині торговельно-ресторанна галузь у Полтаві та які об'єкти незабаром з'являться у місті.

26 липня 2008, 15:00

Пенсійний фонд України збільшив виплати трудових пенсій на загальних підставах

Розмір пенсій за вислугою років, по інвалідності та по втраті годувальника зріс у середньому від 10 до 60 гривень. У липні це підвищення вже відчули близько 90% пенсіонерів Полтави та області.

26 липня 2008, 15:00