Архів новин за 24.07.2008

Червень-серпень – період цвітіння на водоймах білого латаття

Його квіти вражають своєю красою, а сама рослина занесена до списку зникаючих у нашій області. Екологи попереджають: якщо не припинити винищення водяної лілії, незабаром побачити її можна буде лише у книжках.

24 липня 2008, 15:00

18 років тому, 24 липня 1990 року, у Києві біля міської ради вперше було піднято блакитно-жовтий прапор

Лише через півтора роки Верховна Рада України його визнала державним. А із двотисячного 24 липня відзначається як День українського національного прапора.

24 липня 2008, 15:00

На території Київського району Полтави знаходиться 8 ринків, але торгівля ведеться і в невстановлених для цього місцях

Роботи із запобігання незаконній торговельній діяльності, кажуть правоохоронці, у них багато. Але вирішити цю суспільну проблему можна лише за умови взаємодії з органами місцевого самоврядування. Самі ж порушники говорять, що для них - це єдиний спосіб заробітку на життя.

24 липня 2008, 15:00

Із початку року на водоймах області загинуло 64 людини, у сільськогосподарських підприємствах згоріло врожаю на 196 тисяч гривень, а деякі міста та селища страждають від підтоплення

Ці та інші теми обговорювали учасники комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на засіданні якої побувала і наша знімальна група.

24 липня 2008, 15:00

Близько 4 тисяч сімей у Полтаві нині перебувають на черзі для отримання житла

60 відсотків із них – пільговики. У 2007 році вийшов Указ Президента України про будівництво доступного житла в державі та поліпшення забезпечення громадян житлом. Згідно з ним обіцяли: держава надасть одноразову грошову допомогу громадянину у сумі близько 30% вартості житла для першочергового внеску, а дві третини всієї суми має оплачувати безпосередньо замовник (з власних та кредитних ресурсів). Оскільки державні кошти так і не надійшли, у Полтаві з міського бюджету виділили кошти для реалізації цієї програми. Чи є у полтавців перспективи отримати житло - дізнавались наші кореспонденти.

24 липня 2008, 15:00

Трохи більше ніж за місяць юні полтавці знову підуть до школи

А тому останні нині активно приводять до порядку, тим більше, що кошти на це виділялися як з державного бюджету, так і з міського. Якими темпами ідуть ремонтні роботи у школах міста і не тільки, сьогодні дивився міський голова.

24 липня 2008, 15:00

Остання п'ятниця липня – День системного адміністратора

Це свято, скоріше, неофіційне – його відзначають виключно спеціалісти інформаційних технологій. Але у Полтаві його святкували урочисто: під час розширеного засідання клубу ай ті-професіоналів. До речі, першого і єдиного в Україні.

24 липня 2008, 15:00

Незабаром у Полтаві жінки народжуватимуть у нових сучасних пологових залах, розрахованих на одну особу

Наразі уже навіть ведуться ремонтні роботи у міському пологовому будинку. Їх темпи оцінював сьогодні міський голова особисто. Оглянув якість ремонтів очільник Полтави і в ряді інших медичних закладів.

24 липня 2008, 15:00