Архів новин за 23.07.2008

Якщо ви – талановита особистість, маєте колекцію власних робіт та мрієте про персональну виставку – ця інформація для вас

На першому поверсі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки у відділі реєстрації читачів та контролю вам будуть завжди раді не лише як читачеві. Тут ще й нададуть місце та допоможуть у відкритті виставки.

23 липня 2008, 15:00

Квас – повсякденний і святковий безалкогольний напій, за твердженнями істориків, був відомий слов'янам ще з язичницьких часів

Згадки про нього зустрічаються вже у документах 9 століття. На відміну від меду і навіть пива, був напоєм демократичним, доступним у повсякденні й простолюдинові. Медики стверджують: квас пити корисно і потрібно. Чи безпечно вживати полтавський квас спекотним літом, на собі випробовували Інна Безугла та Сергій Бовтік.

23 липня 2008, 15:00

В період проведення зернозбиральної кампанії важливе місце посідає питання забезпечення пожежної безпеки

Завдяки жорсткому контролю та комплексу заходів, проведених Держпожежнаглядом, у поточному та минулому роках під час жнив у місцях збирання та переробки зерна не виникло жодної пожежі. Велика заслуга в цьому і керівників сільськогосподарських підприємств.

23 липня 2008, 15:00

Полтавська область готова стати експериментальною в галузі страхової медицини

Про це сьогодні під час зустрічі із редакторами всеукраїнських медичних видань заявила заступник губернатора Надія Мякушко. Щоправда, в які строки це буде, - невідомо.

23 липня 2008, 15:00

У Полтаві наразі – близько 150 ліфтів, в яких завершився термін експлуатації

На їх заміну, говорять спеціалісти, коштів з міського бюджету не вистачає, а от держава свої зобов'язання по фінансуванню не виконує. Як проблему вирішують у нас, дізнавалися Оксана Кошова та Павло Бабінчук.

23 липня 2008, 15:00