Архів новин за 22.07.2008

У Полтаві біля Центрального універмагу почав діяти традиційний шкільний базар

А це значить, що завбачливі батьки вже зараз можуть почати готувати дитину до навчального року. Скільки цьогоріч коштує зібрати дитину до школи, дізнавалася Юлія Лис.

22 липня 2008, 15:00

За останні півроку на хабарі українці витратили понад 10 мільйонів доларів США

І це – в 11 разів більше, ніж рік тому, повідомляють інтернет-ресурси. У той же час майже третина українців живе за межею бідності, вважають представники Організації Об'єднаних націй, попри розвинену промисловість, велику кількість висококваліфікованої робочої сили та відносно низький рівень безробіття. Чи змінилась зарплатня полтавців за останній час, спробували дізнатись наші кореспонденти.

22 липня 2008, 15:00

Державна політика в галузі охорони праці передбачає збереження життя і здоров'я працівників

У 2008 році у Полтаві сесією міської ради затверджено програму забезпечення належного стану безпеки праці та профілактики виробничого травматизму. В реалізацію заходів в обов'язковому порядку було включено ті підприємства, які в минулому році допустили нещасні випадки на виробництві. Однак, зважаючи на недотримання деякими підприємствами безпечних умов праці, зокрема, дуже грубі порушення, ситуація продовжує бути критичною.

22 липня 2008, 15:00

Вже вдруге за це літо на узбіччя жвавих вулиць виходять полтавські студенти, щоб очистити газони від амброзії

Проблема ця – не надумана, адже амброзія спричиняє сильну алергію, а її насіння може залишатися життєздатним до 35 років. Саме тому не лише комунальники, а й студенти полтавських вишів узялися за сапки.

22 липня 2008, 15:00

Полтава отримає нові вказівники вулиць

Координати, які можна побачити і вдень, і роздивитися вночі, встановлюють для кращого орієнтування туристів, які вже незабаром активно відвідуватимуть наше місто. Вказівники зроблені за принципом дорожніх знаків – вони відбиватимуть світло, а тому знайти дорогу за ними буде просто і в темну пору доби.

22 липня 2008, 15:00