Архів новин за 2.07.2008

1 липня – день народження нашої відомої землячки, кіноактриси Клари Лучко

Народилася вона в Чутовому, а спеціальною комісією при Кембріджському університеті її визнали красунею тисячоліття. Саме в день її народження у бібліотеці імені Панаса Мирного Юнацьким університетом українознавства було презентовано виставку «Видатні красуні Полтавщини».

2 липня 2008, 15:00

У рамках виконання міської програми «Полтава Туристична» відповідно до Указу Президента України про відзначення 200-річчя з Дня народження Миколи Гоголя у місті проходять курси з професійно-технічного

Нещодавно майбутні екскурсоводи відвідали славнозвісні гоголівські місця – Диканьку, Кочубеївські дуби та малу батьківщину письменника – селище Гоголеве.

2 липня 2008, 15:00

На Полтавщині розпочалися жнива

Про перші підсумки жнивної кампанії та її прогнози говорили на прес-конференції в обласній державній адміністрації. Якщо погодні негаразди не стануть на заваді – цього року планують зібрати кращий урожай, ніж у минулому.

2 липня 2008, 15:00

За минулі вихідні у Полтаві та Полтавському районі під час купання загинуло двоє людей

Співробітники Міністерства з питань надзвичайних ситуацій наголошують – основна причина загибелі громадян – порушення правил відпочинку на воді, як-то надмірне вживання алкоголю та купання у заборонених місцях. У зв'язку з цим міським та районними управліннями проводиться системна робота, аби попередити надзвичайні випадки на воді.

2 липня 2008, 15:00

Ставки нижче від Співочого поля уздовж вулиці Нижньомлинської ризикують перетворитися у відстійники для каналізаційних вод або в смердюче болото

Для того, щоб цього не трапилося, їх необхідно почистити, налагодити роботу всіх гідротехнічних споруд, укріпити берег, а також припинити скиди каналізаційних вод та сміття. Як саме це здійснити і за які гроші – знає Євген Бриж.

2 липня 2008, 15:00

Гроза, яка сьогодні пройшла над Полтавою, за інформацією Полтавського гідрометцентру, вважається помірною

Рівень опадів, за даними синоптиків, склав 14 мм., а це – у межах норми. Втім, місцями він перевищив середні показники, наприклад, в районі Полтавського аеропорту він склав 25 мм.

2 липня 2008, 15:00

В оздоровчих таборах розпочалася друга зміна

У заміському таборі «Супутник», що перебуває на балансі міської комунальної власності і знаходиться у селі Михайлівка Диканського району, у липні відпочиватиме більше 300 дітей. На свято відкриття табірної зміни сюди завітали представники міської влади та управління освіти.

2 липня 2008, 15:00

У хірургічному відділенні 1-ої міської лікарні наразі проходять ремонтні роботи

Востаннє лагодили тут приміщення більше 40-ка років тому, відтак нині ремонтують все, навіть замінюють комунікації. Гроші на це виділили з міського бюджету. Якими темпами йдуть роботи, сьогодні дивився і заступник міського голови Олександр Русін.

2 липня 2008, 15:00