Архів новин за 19.07.2008

Падіння курсу долара та інфляційні процеси в Україні не відобразилися ані на якості послуг «Приватбанку», ані на його прибутковості

Про це та інше говорили на підсумковому форумі Полтавського головного регіонального управління Банку.

19 липня 2008, 15:00

У Великій Багачці стартував щорічний турнір з футболу «Шишацький кубок»

Стадіон у Великій Багачці приймає ці змагання через те, що команда селища двічі поспіль ставала переможцем даного турніру. Цього ж року участь у розіграші кубку беруть 24 команди з 15 районів області.

19 липня 2008, 15:00

Правоохоронці перевиховують проблемних дітей за допомогою лекцій та дискусій

Таку традицію вирішили започаткувати працівники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх спільно з молодіжною громадською організацією «Національний альянс».

19 липня 2008, 15:00

Здоров'я людини, наголошують медики, - це не лише фізичне благополуччя, а й психічне

Не останню роль у житті полтавців відіграють соціальні та економічні потрясіння, як наслідок, говорять спеціалісти, виникають різні фобії, тобто, страхи. Чого найбільше бояться мешканці Полтави, намагалися дізнатися і наші журналісти.

19 липня 2008, 15:00

Ще одну небезпеку для людини несе літня пора - можливість отримати тепловий удар

Щоправда, це напряму залежить від самих полтавців, адже, наголошують медики, від сонця потрібно уміти захищатися. Що робити, аби уберегтися від сонячної активності, та куди звертатися у разі теплового ураження - у нашому наступному матеріалі.

19 липня 2008, 15:00

Наступного тижня у Полтаві знову боротимуться з амброзією

Другий етап спеціальної міської програми припадає на кінець липня - початок серпня. Адже саме у цей час - період цвітіння - рослина найнебезпечніша для людей. Який рівень на Полтавщині алергічних захворюваннь та наскільки медичним працівникам вдається їх подолати - інформували громадськість під час нестандартного розширеного засідання лікарів-алергологів міста.

19 липня 2008, 15:00

Полтавців давно цікавить будівництво, що ведеться біля Галереї мистецтв

Нашим журналістам вдалося поспілкуватися з представниками міської влади та з'ясувати деякі подробиці майбутньої забудови. Як виявляється, тут зведуть триповерхову будівлю, що буде виконана в стилі ансамблю круглої площі.

19 липня 2008, 15:00

Майже рік тому у Полтаві з'явилися євроконтейнери

Ці баки для сміття покликані зробити Полтаву охайнішою, а самих полтаців дисциплінованішими. Як після практично року своєрідної співпраці ставляться до контейнерів мешканці міста, знає Максим Яров.

19 липня 2008, 15:00