Архів новин за 17.07.2008

У липні людство відзначає появу першої паперової грошової купюри

Саме в липні 1661 року Стокгольмський банк випустив перші паперові банкноти. За словами істориків, причиною став брак кількості металевих грошових одиниць.

17 липня 2008, 15:00

З року в рік повторюються нещасні випадки на воді

Один з таких трапився 14 липня на річці Псьол, що в місті Гадячі. Тринадцятирічного хлопчика від смерті врятували випадкові свідки події.

17 липня 2008, 15:00

Останнім часом у Полтаві та області склалася надзвичайно неблагополучна ситуація із хімічними опіками стравоходу у дітей

Часто недогляд батьків призводить до того, що за одну мить дитина отримує травму, яка на все життя може зробити її інвалідом.

17 липня 2008, 15:00

Полтавський інститут післядипломної освіти стурбований проблемою насильства над дітьми у нашому суспільстві

І для того, щоб посприяти її вирішенню, провів соціологічне дослідження та розробив спеціальні рекомендації, які його керівники оприлюднили на прес-конференції.

17 липня 2008, 15:00

Свою позицію на події навколо дитячої бібліотеки висловили і правоохоронні органи

Нагадаємо, що кілька днів тому нові власники приміщення зачинили бібліотеку і не пускали її працівників усередину. Тим часом виконавча служба приступила до виконання останнього рішення Октябрського райсуду про виселення бібліотеки.

17 липня 2008, 15:00

Козацький рух, який нині активно відновлюється по всій державі, викликає багато запитань, зокрема, навіщо це потрібно та який статус матимуть самі козаки

Тим більше, що деякі такі організації уже заявили, що козаки будуть прирівняні до держслужбовців. Чи правда це – у нашому наступному матеріалі.

17 липня 2008, 15:00

Кошти, які виділила Україна для соціально-економічного розвитку Полтавщини, використовують дуже повільно

Зате в області активно розробляють пропозиції для дієвості цільової програми кредитування індивідуального житлового будівництва на селі. Ці та інші питання щодо розподілу коштів субвенції з державного бюджету на Полтавщині обговорювали сьогодні в обласній раді під час засідання постійної комісії з питань бюджету, підприємництва та управління майном.

17 липня 2008, 15:00

Зі скаргами на роботу 2-ої державної нотаріальної контори до нашої студії звернулися мешканці Полтави

Вони стверджують, що в установі – великі черги та непристосоване для очікування приміщення. Насправді проблема – значно ширша, пояснюють представники міської влади, і вона стосується не лише 2-ої нотаріальної контори. А черги там, запевнило нас керівництво юридичної установи, було явищем тимчасовим.

17 липня 2008, 15:00