Архів новин за 14.07.2008

Традиційно в Полтаві святковим богослужінням та Хресним ходом вшановували святу, чудодійну ікону Горбанівської Богоматері

Святиню у супроводі духовенства та тисяч полтавців урочисто перенесли з Макарівського собору до місця, де вона була знайдена.

14 липня 2008, 15:00

У жовтні Полтавський обласний театр ляльок святкуватиме своє 70-річчя

А 13 липня тут відбулося урочисте закриття ювілейного 70-го театрального сезону. Цього разу глядач мав змогу побачити зовсім новий підхід театралів до цієї події, а ще – переглянути прем'єру концертної програми «Ми і ляльки».

14 липня 2008, 15:00

Офіційна статистика свідчить, що в Україні лише 2 відсотка жінок репродуктивного віку не робили абортів упродовж життя

На 430 тисяч новонароджених припадає 420 тисяч абортованих дітей, а кожна 4 пара стає бездітною після аборту, говорить та сама статистика. Полтава ж серед інших регіонів України має більш втішні показники. Навіть у порівнянні із минулим роком у нашому місті картина значно покращилася.

14 липня 2008, 15:00

Біля Краєзнавчого музею незабаром з'явиться двоповерхова адміністративна будівля у стилі «модерн», що був поширений в Україні та Європі у кінці 19 – на початку 20 століття

Із ходом робіт, які передують будівництву, представників полтавських засобів масової інформації знайомили сьогодні архітектори міста. У приміщенні розташується не готель, переконують представники управління капітального будівництва, а саму законність відтворення історико-архітектурної споруди вони підтверджують дозвільними документами.

14 липня 2008, 15:00

Із 45-ти вулиць на 37 цьогоріч уже виконали капітальний ремонт дорожного покриття, говорять представники полтавського шляхового ремонтно-будівельного управління

Але крім цього, на центральних дорогах Полтави вперше планово звернули увагу на стан люків.

14 липня 2008, 15:00

Кілька викликів швидкої допомоги та додаткових нарядів міліції – такі події трапляються ледь не щодня біля приміщення Полтавського окружного адміністративного суду

Пенсіонери, які підпадають під категорію «діти війни», намагаються через суд відстояти своє право на отримання надбавок до пенсії, які Пенсійний фонд не виплачував понад 2 роки. Натомість, суд просто не в змозі приймати таку кількість відвідувачів. Обурені люди звинувачують в усьому владу.

14 липня 2008, 15:00

Знову пам'ятники Полтави страждають від рук вандалів

Цього разу жертвами варварів із фарбою став монумент Скорботної матері, що біля Вічного вогню. За одну ніч там з'явилися образливі написи на стелі та самій скульптурі. Міліція наразі займається розшуком злочинців, але поки що безрезультатно.

14 липня 2008, 15:00

Лічені години залишились до найяскравішої футбольної події України цього року, і пройде вона саме у Полтаві

Приготування до проведення матчу за Суперкубок України з футболу завершені. І найважливіше питання наразі для всіх полтавців – транспортне сполучення в день гри та перекриття доріг у зв'язку з приїздом віп-персон та великої кількості автобусів з вболівальниками.

14 липня 2008, 15:00

У Полтаві проходять останні приготування до проведення матчу за Суперкубок України між командами «Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк)

Місто готується зустріти більше 20 тисяч гостей зі столиці та Донбасу, для цього вже активізували відповідні служби. Про що ще говорили на апаратній нараді у міськвиконкомі, знають наші кореспонденти.

14 липня 2008, 15:00