Архів новин за 11.07.2008

Все більше компаній та фірм Полтави беруть участь у програмі соціальної підтримки населення нашого міста, зокрема – дітей

Компанія «ОЗОТ» до свята Першого дзвоника минулоріч забезпечила дітей-сиріт Київського району подарунки, згодом – надала кошти для зведення сучасного дитячого майданчика у мікрорайоні Половки та влаштувала там свято «Коло друзів». Цього разу діяльність «ОЗОТу» направлена на підтримку тих дітей-сиріт, які живуть і навчаються у Полтавському інтернаті №1 – благодійники організували для малечі захоплюючу подорож до Першої столиці України.

11 липня 2008, 15:00

Завдання, яке покладається на наряди груп затримання державної служби охорони, – миттєве реагування на сигнал тривоги

Аби відпрацювати затримання злочинців на квартирах та об'єктах, проводяться відповідні навчання, а щоб визначити кращих – конкурс «Кращий за професією». Такий серед усіх підрозділів області пройшов на базі Кременчуцького міжрайонного відділення державної служби охорони.

11 липня 2008, 15:00

Гуртожиток по вулиці Шевченка, 96 вже був героєм нашого сюжета, сьогодні епопея продовжилася

Керівництво технікуму харчових технологій, на балансі якого знаходилася будівля, переконане у неправоті дій міської та обласної рад. Представники ж останніх говорять - майно відійшло до обласної комунальної власності цілком законно.

11 липня 2008, 15:00

Біла Альтанка у Полтаві може освітлюватись близько 265 тисячами відтінків різних кольорів

Такий варіант пропонують французькі спеціалісти, які спеціально для Полтави розробили у комп'ютерному вигляді святкове освітлення. Його вже почали втілювати у реальність.

11 липня 2008, 15:00

Комісія з питань діяльності ринків міста провела черговий рейд торговельними майданчиками

Зокрема, її члени перевірили умови, в яких функціонує Центральний ринок. Про порушення умов зберігання продуктів та торгівлі на ньому – далі.

11 липня 2008, 15:00