Архів новин за 10.07.2008

Сьогодні міські прихожани та все православне людство відзначали велике храмове свято церкви Святого Сампсона Странноприїмця

З цього приводу в самій церкві пройшла святкова літургія. Храм звели на честь перемоги російської армії над шведами у Полтавській битві.

10 липня 2008, 15:00

В обласному управлінні міліції підбивали підсумки роботи за перше півріччя цього року

На колегії начальник Головного управління МВС у Полтавській області Михайло Цимбалюк вцілому позитивно оцінив роботу всіх міськрайорганів, служб та підрозділів. А ще – наголосив на недоліках.

10 липня 2008, 15:00

Уряд затвердив порядок проведення техогляду автомобілів суб'єктами господарювання за межами ДАІ

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що таке рішення відкрило шлях до демонополізації цієї сфери діяльності, яка раніше знаходилася виключно в компетенції ДАІ. За словами профільного міністра, будь-яке підприємство, у першу чергу – СТО, яке надає послуги з обслуговування транспортних засобів, за наявності спеціалізованого обладнання може проводити техогляд після відповідної реєстрації в Держстаті та перевірки МВС.

10 липня 2008, 15:00

У серпні полтавці зможуть їздити рейковим автобусом, повідомляють у Полтавській дирекції залізничих перевезень

А у наступному році у місті збудують комфортний термінал, аналог якого є лише у Харкові. Чи зміниться робота полтавських залізничників під час літнього відпускного ажіотажу та яким чином вони готуються до Суперкубку України з футболу, що відбудеться 15 липня, дізнавались Інна Безугла та Альберт Івлєв.

10 липня 2008, 15:00

Нова столиця Казахстану Астана днями святкувала свій ювілей

У 1997 році столицю Казахстану із Алма-Ати перенесли до міста, що знаходиться в центрі країни – Целинограду. А вже через рік дали йому назву Астана, що в перекладі із казахського – «столиця». На святкуванні ювілею Астани була і почесна делегація від нашого міста. Заступник міського голови Лариса Семеняга на прес-конференції розповіла журналістам про результати цієї поїздки.

10 липня 2008, 15:00

Лікувати гінекологічні захворювання у Полтаві тепер зможуть удвічі швидше

Аби зменшити чергу, яка змушувала пацієнток чекати на операцію до 2-3 місяців, для п'ятої міської лікарні за кошти місцевого бюджету придбали другий набір ендовідеоскопічної стійки.

10 липня 2008, 15:00

Ситуацію із материнською смертністю у Полтаві лікарі називають загрозливою – цьогоріч у місті вже є один такий випадок

А ось серед позитивних зрушень у своїй роботі медики відзначають зменшення кількості абортів. Про це говорили на координаційній медичній раді по контролю за материнською та малюковою смертністю.

10 липня 2008, 15:00

В обласній раді сьогодні прощалися з видатним українським вченим, колишнім першим секретарем Полтавського обкому Компартії України Федором Трохимовичем Моргуном

Віддати останню шану людині, яка все життя присвятила служінню простим людям та справі сільського господарства, прийшли керівники області, міста, представники громадських організацій, друзі та колеги.

10 липня 2008, 15:00