Архів новин за 1.07.2008

У кожному місті є свої оригінальні мешканці

Віталій Верещагін належить саме до таких людей. Ще б пак, справжнього доктора астрології та магістра окультних наук можна зустріти просто на вулицях Полтави, в чому і переконалася знімальна група Студії «Місто», зустрівши ректора астрологічної академії та директора астрологічного центру «Золотий Телець» у парку «Перемога». На наше прохання він погодився дати свій прогноз на найближчі півроку.

1 липня 2008, 15:00

День Конституції та День молоді одночасно святкували тисячі глядачів на Співочому полі Марусі Чурай

У суботу тут відбувся грандіозний концерт полтавських естрадних та рок виконавців і гуртів.

1 липня 2008, 15:00

Полтавській молоді на своє свято сумувати не доводилось

Полтавська обласна організація Партії регіонів влаштувала «Екстрім паті». У рамках гуляння пройшли змагання з вело-спорту та бойових мистецтв. А завершилося дійство рок-концертом, який тривав до ранку.

1 липня 2008, 15:00

У червні у Києві відбулася Громадянська Асамблея України «Нова Конституція: позиції громадянського суспільства», де провідні громадські організації з різних регіонів представляли напрацьовані пропозиц

Підсумки поїздки члени полтавської делегації підбивали у вівторок під час засідання, що відбулося в обласній державній адміністрації.

1 липня 2008, 15:00

1-го липня в Україні відзначається День архітектури

Працівників цієї сфери сьогодні вітали і в Полтаві. В Галереї мистецтв архітекторів міста серед інших відзначили і представники міської влади.

1 липня 2008, 15:00

Сьогодні у Полтаві урочисто відкрили окружний адміністративний суд

Процес відкриття установи тривав близько 9 місяців і нарешті вона починає свою роботу, мета якої – захист прав та законних інтересів пересічного громадянина від неправомірної поведінки представників держави.

1 липня 2008, 15:00