Архів новин за 9.06.2008

Нині серед питань, які стосуються розвитку та подальшої реставрації Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря, гостро стоїть здійнення капітального ремонту його дзвіниці

Залучити до цієї справи меценатів поки що не вдалося – всі ремонтні роботи тут проходять за рахунок пожертв прихожан.

9 червня 2008, 15:00

Представник книги рекордів України вручив декану Полтавського факультету Київського національного університету культури Марині Татаренко диплом про офіційну реєстрацію рекорду, встановленого факультет

У кінці минулого місяця студенти цього вузу виготовили найбільший бутерброд із салом і часником. І лише зараз рекорд зареєстрували.

9 червня 2008, 15:00

Близько 8 тисяч полтавців зібрало у суботу біля Білої Альтанки Свято Галушки

Хоч проводиться воно лише вдруге, та вже набуло чималого розголосу за межами Полтавщини і стало одним із брендів нашого міста. А для мешканців Полтави це – нагода згадати національні традиції, поспілкуватися та відпочити у колі сім'ї та друзів.

9 червня 2008, 15:00

За останні три дні на Полтавщині втопилося 3 особи

Не дивлячись на те, що вода ще не прогрілась, люди вже купаються, і нерідко саме низька температура води стає причиною їх загибелі.

9 червня 2008, 15:00

На орендарів, які не сплачують орендну плату, будуть подавати до суду

Разом з тим проведуть перевірку приміщень у місті, що нікому не належать, з метою здачі їх в оренду. Про це, стан полтавських пляжів і не тільки говорили сьогодні на апаратній нараді у міськвиконкомі.

9 червня 2008, 15:00