Архів новин за 6.06.2008

Одразу шість майстрів-аматорів із Карлівського району сьогодні представили полтавцям свої творчі роботи різних жанрів

Серед таких – писанки та фотографії, художня вишивка і «батік». Відкрилась виставка у музеї-садибі Панаса Мирного.

6 червня 2008, 15:00

6 червня, але 1992 року, Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів

Відтоді цей день – професійне свято майстрів пера та мікрофона. А дев'ять років потОму, четвертого червня 2001 року, полтавці побачили першу програму Полтавської телевізійної студії «Місто». З тих пір щодня журналісти нашої студії виходять в ефір, щоб повідомити нову, цікаву та актуальну інформацію. А ми тільки сьогодні даємо нашим глядачам можливість зазирнути за інший бік екрану та познайомитися з повсякденною роботою тих, хто працює для вас... навіть у день свого професійного свята.

6 червня 2008, 15:00

«Полтавський вісник» – газета, що виходила у нашому місті ще до революції

Сьогодні її журналістам вдається тримати руку на пульсі та робити видання, яке цікаве читачам різного віку. В переддень професійного свята – Дня журналіста – працівників редакції газети вітав і мер Полтави Андрій Матковський.

6 червня 2008, 15:00

Одними з перших журналістів Полтавщини напередодні 6 червня із професійним святом привітали правоохоронці

Представників четвертої влади представники правопорядку вирішили «відірвати» від звичних робочих місць, а тому прес-конференцію начальника Головного управління МВС України в області провели у селищі міського типу Котельва. Робочий діалог зі ЗМІ підкріпили практично: працівники «Беркута» вперше знищили наркотики, які зберігались у спеціально створеній камері схову речових доказів.

6 червня 2008, 15:00

5 червня на полігоні державного підприємства «Полтавагазвидобування», що в Опішні Зіньківського району, відбулися тактико-спеціалізовані навчання

Рівень підготовки рятувальників і управління цивільного захисту взагалі визначали керівники області та Міністр МНС України Володимир Шандра.

6 червня 2008, 15:00

Своє свято – у малечі дитячого садка №13

Тут відкрили оновлений дитячий майданчик. Відбулося це у рамках тижня безпеки життєдіяльності малюка, що проходив у дошкільному закладі.

6 червня 2008, 15:00

З 1 червня розпочався сезон відпочинку у дитячих таборах

Сьогодні свої двері відчинив «Супутник», що у селі Михайлівка. 300 маленьких полтавців нині вирушили на першу зміну до цього закладу. Щороку тут відпочивають діти пільгових категорій, діти вчителів та працівників гуманітарної сфери.

6 червня 2008, 15:00