Архів новин за 4.06.2008

У місті почали відкриватися табори

Той, хто не потрапить до заміського, має змогу відпочити у пришкільному таборі. Один з них – для дітей пільгових категорій та обдарованих – переможців олімпіад та конкурсів – сьогодні відкрився на базі 33-ої гімназії.

4 червня 2008, 15:00

У Полтаві відбувся обласний форум в інтересах дітей у рамках акції «Дитячий правовий марафон»

Його учасники, а це – діти з усіх районів та міст області – змогли відверто поспілкуватися з очільниками служб та управлінь державної влади, відповідальними за їхнє життя та виховання.

4 червня 2008, 15:00

Дерева у місті відтепер пересаджуватимуть разом із землею: таким чином не потрібно буде чекати, доки виростуть молоді саджанці на місці зрілих

Спеціальний німецький механізм вартістю понад 300 тисяч гривень у середу отримало комунальне підприємство Полтавської міської ради «Декоративні культури».

4 червня 2008, 15:00

У Полтаві самовільно демонтують «лежачі поліцейські»

Роблять це, за словами працівників дочірнього підприємства «Шлях», самі мешканці міста, для безпеки яких встановлювали штучні обмежувачі швидкості. Випадки навмисного пошкодження «лежачих поліцейських» особливо збільшились останнім часом.

4 червня 2008, 15:00

Дільничні інспектори пересідають на скутери

Техніку для пересування у подарунок від міської влади отримали сьогодні працівники Ленінського районного відділу міліції.

4 червня 2008, 15:00

Міська влада продовжує проводити роботу по впорядкування руху приватного пасажирського автотранспорту

Завдяки спеціальним конкурсам найбільш жваві та завантажені маршрути обслуговуватимуть автобуси великих суб'єктів автогосподарювання. Втім, це зовсім не означає, що маршрутні таксі зникнуть з вулиць міста, – вони працюватимуть за графіком.

4 червня 2008, 15:00