Архів новин за 3.06.2008

Із початком літа розпочинають свою роботу оздоровчі табори

Серед таких - Православний дитячий табір «Орлятко» на Полтавщині у місті Карлівка. На його відкритті малечу із Днем захисту дітей вітали рятувальники області.

3 червня 2008, 15:00

До 13-ої школи сьогодні завітали представники Міжнародної академії біоенергетики

Вони продемонстрували одинадцятикласникам найсучасніші розробки. Гості з Києва сподіваються, що учні не лише зацікавляться винаходами, а й в майбутньому стануть продовжувачами вітчизняних наукових традицій.

3 червня 2008, 15:00

Ще далекого 1992 року Спілку журналістів незалежної України прийняли до Міжнародної федерації журналістів

З тих пір в Україні шостого червня відзначається День журналіста. Напередодні професійного свята акул пера та мікрофона в обласній філармонії представники влади та Національної спілки журналістів України нагородили найкращих працівників мас-медіа та подарували їм святкову програму.

3 червня 2008, 15:00

У Полтаві активізовується меценатський рух

За рахунок коштів благодійників зроблено багато для поліпшення дитячого дозвілля: відкрито сучасні майданчики, штучні ковзанки та футбольні поля. Лише протягом цього року полтавці мали змогу безкоштовно побувати на зустрічі з поетом Євгенієм Євтушенком, відвідати недешеві концерти Національної заслуженої капели бандуристів України та американського військового джазового колективу, подивилися високоякісні мюзикли «Містер Сковорода» та «Біла ворона». Темі меценатства та ще одного творчого колективу, що зараз в гостях у Полтаві, була присвячена прес-конференція мера міста Андрія Матковського.

3 червня 2008, 15:00

19-го вересня 2007-го року Кабінет міністрів України прийняв постанову «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У нас в області, як і в інших регіонах України, він проводиться у три тури та у двох номінаціях. 27-го травня цього року пройшов другий тур конкурсу в номінації «Кращий спеціаліст». А тепер в облдержадміністрації зібралися кращі керівники області.

3 червня 2008, 15:00

Нині Полтавська область посідає 3 місце серед областей України за кількістю загиблих людей на водних об'єктах

Такі дані оприлюднили сьогодні на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

3 червня 2008, 15:00

Центром міста більше не будуть їздити газелі як маршрутні таксі

У такий спосіб представники міської влади хочуть розвантажити дороги і звільнити Полтаву від заторів. До того ж залишити для обслуговування населення лише транспорт, який рухатиметься чітко за графіком. Про це говорив сьогодні під час брифінгу міський голова Андрій Матковський. Чи пропонують водіям маршрутних таксі натомість якусь альтернативу, знає Інна Безугла.

3 червня 2008, 15:00