Архів новин за 23.06.2008

«Це – наші діти! Допоможемо їм разом!» – під таким лозунгом компанія «МКС» провела спеціальну акцію «Обери свій внесок»

За кошти від неї мережа магазинів електроніки придбала та подарувала 74 одиниці побутової техніки для вихованців школи-інтернату для дітей-сиріт імені Крупської.

23 червня 2008, 15:00

У Полтавському державному педагогічному університеті імені Володимира Короленка пройшла конференція Міднародної академії козацтва, осередок якої уже 2 місяці діє і в Полтаві

Представники правоохоронних органів, які також були присутні на зустрічі, назвали цей захід першим кроком до співпраці між міліцією та козацтвом.

23 червня 2008, 15:00

Сьогодні в Україні відзначається День державної служби

До нього приурочено й заходи з нагоди 90-річчя існування сучасної державної служби України. Виставка на тему історії останньої та великий святковий концерт пройшли у Полтавському обласному театрі імені Гоголя.

23 червня 2008, 15:00

Полтавська обласна організація партії «Батьківщина» сьогодні провела прес-конференцію

На ній серед інших підіймалося питання підвищення тарифів на комунальні послуги в нашій області.

23 червня 2008, 15:00

На минулому тижні телеканал «Місто» розповідав глядачам про ситуацію у селищі Рибці, де місцевий житель просто через нелюбов до своїх сусідів відключив їх від водопостачання

Ця історія отримала своє продовження – нині чоловік знаходиться під вартою. Під пильним наглядом міліції він опинився після того, як пробив колеса комунальної техніки, яка відновлювала водопостачання.

23 червня 2008, 15:00

22-е червня – День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Цього дня в 1941 році почалася Велика Вітчизняна – фашистська Німеччина напала на Радянський Союз. Біля Меморіалу Солдатської Слави в пам'ять про полтавських героїв війни ветерани Великої Вітчизняної, представники влади різних рівнів та просто небайдужі полтавці покладали квіти.

23 червня 2008, 15:00

Випускні вечори у Полтаві пройшли без надзвичайних ситуацій: за порядком слідкували правоохоронні органи та представники міськвиконкому

А міське управління житлово-комунального господарства отримало нового очільника. Про це сьогодні говорили на апаратній нараді у міськвиконкомі.

23 червня 2008, 15:00