Архів новин за 21.06.2008

Більше десятка собак та ще більше котів тримає у трикімнатній квартирі мешканка Левади, спричиняючи таким чином незручності для жителів цілого під'їзду

Жінка просто жаліє покинутих тварин, а мешканці будинку потерпають від звуків та запахів імпровізованого зоопарку.

21 червня 2008, 15:00

Водночас відчуття радості та смутку відчули вчора сотні молодих полтавців

У доросле життя їх проводжали учителі, рідні та друзі. Яскраві феєрверки, гарні сукні, привітання та вічно живий вальс – все це бачили на випускних вечорах кількох полтавських навчальних закладів і наші кореспонденти.

21 червня 2008, 15:00

Напередодні сезону жнив представники державного пожежного нагляду проводять профілактичні заходи, аби не допустити випадків пожеж на полях

Спеціалісти говорять, що таких надзвичайних подій за минулі роки не траплялося.

21 червня 2008, 15:00

Ще одну точку незаконного грального бізнесу виявили представники міської влади та контролюючих органів

Більше того, в ігровому залі з автоматами в якості призів та заохочувань для постійних гравців розповсюджували спиртні напої. Щоправда, у власників автоматів із документами все гаразд, а от приміщення, яке вони орендували, в офіційних паперах значиться як кафе. Зараз гральний зал не діє, а на власників приміщення очікують санкції.

21 червня 2008, 15:00

Чи хвилює європейська якість мешканців вулиці Шолом-Алейхема, наразі не відомо

Відомо лише, що деякі її мешканці утилізують сміття давнім та перевіреним способом – залишаючи його там, де їм зручно. Чи варто говорити, що таке відношення до чистоти не додає ані вулиці європейського вигляду, ані прикрашає самих її мешканців. У рейді з інспекцією по контролю за благоустроєм тут побували наші кореспонденти.

21 червня 2008, 15:00

Із 45 запланованих для капітального ремонту вулиць на сьогодні вже заасфальтували 31

Нарешті асфальтне покриття з'явиться не лише на центральних вулицях, а й там, де твердого шляху не було з часу прокладення доріг. Одна з таких – вулиця Гребінки.

21 червня 2008, 15:00