Архів новин за 20.06.2008

Свято для полтавських дітлахів влаштував у Сонячному парку міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Веселі клоуни розважали маленьких вихованців пришкільних таборів піснями, танцями та змаганнями.

20 червня 2008, 15:00

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте» – під таким гаслом пройшов мітинг-реквієм до Дня скорботи за загиблими у Великій Вітчизняній війні

На Алеї Слави в мікрорайоні Алмазний зібралися вихованці дитячо-юнацького клубу «Промінь» та полтавської гімназії №31.

20 червня 2008, 15:00

Сьогодні школи Полтави живуть життям своїх випускників

Останні закінчують свою альма-матер найвідповідальнішим вечором – випускним – а непередодні кращих, себто, медалістів, нагороджували у палаці дозвілля «Листопад». Цього року достойних найвищих шкільних відзнак – сто дев'яносто сім.

20 червня 2008, 15:00

У місті триває інтенсивна підготовка до відзначення 300-річчя Полтавської Битви

Аби на увесь світ нагадати про цю непересічну історичну подію, залишається трохи більше року. Якими темпами йдуть підготовчі роботи та що уже зроблено, нам розповів секретар міської ради Олександр Козуб.

20 червня 2008, 15:00

В Октябрському районі розбиралися із занедбаними ділянками

Так, тільки прибрали одну приватну територію від сміття та збиралися встановити на ній дитячий майданчик – з'явився власник. А от на запитання, чому місце, яке належить йому, перетворилося на смітник, відповісти не зміг, мотивуючи це тим, що... була зима.

20 червня 2008, 15:00

Директори полтавських підприємств вважать роботу бюро технічної інвентаризації незадовільною, а плату, яку їм доведеться внести за участь у Сорочинському ярмарку, – занадто високою

А це, у свою чергу, загрожує ігноруванням підприємствами цьогорічного торжища. Як проходила дискусія у рамках спільного засідання Рад директорів та підприємців у міськвиконкомі, знає Максим Яров.

20 червня 2008, 15:00

Услід за тарифами на холодну воду та каналізацію зросли тарифи на опалення та гаряче водопостачання

Із сьогоднішнього дня полтавці сплачуватимуть на третину більше за гарчу воду, а з першого серпня – на стільки ж зросте вартість опалення. Таке рішення прийняли депутати на позачерговій сесії обласної ради.

20 червня 2008, 15:00