Архів новин за 14.06.2008

Цими днями минув рік з дня смерті відомого українського письменника, перекладача, літературного критика та науковця Петра Ротача

З цього приводу у Полтавському Краєзнавчому музеї відбувся вечір пам'яті цієї видатної особистості. Відомі в Полтаві науковці, дослідники, журналісти та інші представники інтелігенції згадували про свого товариша та наставника.

14 червня 2008, 15:00

Героїко-патріотичне виховання молоді є основним завданням теперішнього старшого покоління, вважають члени організації ветеранів Октябрського району Полтави

Тут, в райвиконкомі, пройшло засідання голів первісних організацій ветеранів району, під час якого останні розповідали про те, якою суспільно-корисною роботою займаються їхні осередки.

14 червня 2008, 15:00

До надзвичайних подій у родинних стосунках, за численними повідомленнями ЗМІ, здавалося б, можна звикнути

Але в те, що сталося серед білого дня прямісінько в центрі Котельви, спершу повірити було важко. Батько намагався силою затягти свою власну доньку додому за допомогою ланцюга від велосипеда. Коли свідки викликали міліцію, він вчинив спротив та одного з правоохоронців... покусав.

14 червня 2008, 15:00

Сьогодні відділ у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб, а раніше – ОВІР, відзначає своє професійне свято

Саме ця служба займається, серед іншого, видачею закордонних паспортів. Зважаючи на те, що кількість звернень за оформленням документів зросла в кілька разів, ми вирішили звернутися безпосередньо до служби та з'ясувати, як її працівники справляються з потоком звернень.

14 червня 2008, 15:00

В облдержадміністрації пройшла селекторна нарада з питань оздоровлення дітей із багатодітних сімей, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

Оздоровчий період лише розпочався, та вже можна говорити про певні недоліки у роботі окремих служб та... робити висновки.

14 червня 2008, 15:00

Несертифіковані окуляри, які продаються на ринках міста, шкодять зору полтавців, а балони з вкрапленим газом на тих же ринках часто використовуються без дотримання елементарних правил техніки безпеки

Ці та інші результати двотижневої роботи спеціальної комісії міськвиконкому, яка перевіряла ринки, стали предметом обговорення на засіданні, що пройшло у стінах міської ради.

14 червня 2008, 15:00

У пам'ять жертв Голодомору 32-33 років Президент започаткував акцію під назвою «33 хвилини»

У Полтаві вона пройшла біля приміщення колишнього Торгсину, куди в голодні роки мешканці зносили коштовні речі, щоб обміняти їх на їжу.

14 червня 2008, 15:00

У Полтаві почастішали випадки осквернення пам'ятників

Лише цього року фарбою облили обеліск на місці відпочинку Петра І, Леніна та Пушкіна. Наприкінці минулого року від рук хуліганів стаждав постамент Петра І на Полі Полтавської битви. Вандалів відшукати поки що не вдалося, тож вони свою брудну справу продовжують. А от В'ячеслав Джиган у справі осквернення пам'ятників помітив одну спільну для всіх випадків особливість.

14 червня 2008, 15:00

14-го червня – Міжнародний день донора

Напередодні на обласній станції переливання крові побували наші журналісти – Оксана Кошова та Павло Бабінчук, аби дізнатися, як часто полтавці здають кров та чи взагалі знають про день донора.

14 червня 2008, 15:00