Архів новин за 11.06.2008

Державні іспити продовжують складати випускники Полтавського музичного училища імені Миколи Лисенка

Цього разу у театрі Гоголя своє вміння демонстрували студенти четвертого курсу театрального відділу. Цьогоріч випускники училища вперше грали не одну, а дві п'єси.

11 червня 2008, 15:00

Хоровий колектив, ансамбль народних інструментів, виступи поетів, а на завершення - спектакль «Іфігенія в Тавриді» за трагедією Евріпіда

Усе це можна було побачити у виконанні вихованців школи «Паросток» на звітному концерті до 14-річчя школи.

11 червня 2008, 15:00

Плідна співпраця Полтавського національного технічного університету, обласної ради та облдержадміністрації надихнула керівництво вузу на проведення заходів щодо вивчення практичного досвіду діяльності

Нині в університеті пройшло засідання круглого столу, на якому обговорювали проблеми удосконалення якості публічного управління.

11 червня 2008, 15:00

15 червня – День медичного працівника

З нагоди свята медиків міста у Галереї мистецтв вітав міський голова Андрій Матковський, представники депутатського корпусу міської ради та управлінь міськвиконкому.

11 червня 2008, 15:00

У Полтаві створять клуб IT-спеціалістів

Така ідея пролунала під час семінару, який провели спеціалісти корпорації «Майкрософт». Вони завітали до нашого міста на запрошення полтавської компанії «N-Tech», а мета приїзду – ознайомлення полтавських комп'ютерників з новими розробками корпорації.

11 червня 2008, 15:00

У Полтаві сьогодні презентували Національний атлас України

Організатори заходу говорять, що відбувся він вперше саме на Полтавщині. Хоча кількість безкоштовних екземплярів для регіону прийшла незначна - 95 примірників із 5-тисячного тиражу. Решту книг, необхідних для області, пообіцяв голова облдержадміністрації Валерій Асадчев, закуплять власним коштом.

11 червня 2008, 15:00

Обласний молодіжний центр праці при відділі у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації щороку проводить акцію «Молодіжні трудові загони»

У вересні вона проходить протягом тижня та включає впорядкування студентами музейних пам'яток та прибирання міських парків. А от у червні в рамках одноденної акції загін активістів наводить лад на території Полтавського державного літературно-меморіального музею Володимира Короленка.

11 червня 2008, 15:00

Ініціатива міської влади перетворити Полтаву на справжнє європейське місто знайшло підтримку багатьох представників полтавських бізнес-кіл

Підприємці відповідно до правил благоустрою облаштовують закріплену за підприємствами територію, слідкують за охайним виглядом навколишньої місцевості. Втім, є у Полтаві і такі організації, які виконують норми благоустрою лише після приписів та протоколів.

11 червня 2008, 15:00

У таборі «Супутник», що у селі Михайлівка Диканського району, урочисто відкрили сезон відпочинку

На урочистості завітали високоповажні гості, тим більше, що табір підпорядкований управлінню освіти міськвиконкому. На всіх присутніх очікувала святкова концертна програма.

11 червня 2008, 15:00