Архів новин за червень 2008 року

Танго справедливо називають королем танців

Неповторне поєднання історії, драматизму та експресії робить його танцем, який, напевне, житиме вічно. Поринути у світ танго із його законами мали змогу полтавці у неділю у театрі імені Гоголя.

2 червня 2008, 15:00

Перше червня – День захисту дітей

У нашому місті, яке сміливо можна віднести до молодіжного і дитячого, святкування відбувалося масштабно та оригінально. У Полтаві відкривали дитячі майданчики, вітали малечу, возили дітей до цирку, а також організували кінно-спортивне свято. Його, на радість найменшим жителям міста, теж приурочили до Дня захисту дітей.

2 червня 2008, 15:00

Свято драйву, швидкості та мужності влаштував для своїх клієнтів та збірних декількох вузів Полтави картинг-центр «Адреналін»

Тут відбувся чемпіонат з картингу серед команд вищих навчальних закладів на призи журналу «Open Мind».

2 червня 2008, 15:00

Кульмінацією подій 2009 року буде батально-історична інсценізація Полтавської битви – так вважають реконструктори подій, які прибули на запрошення Оргкомітету з підготовки до 300-річчя Полтавської бит

Представники громадської організації «Департамент воєнно-культурної антропології» жили у справжніх наметах, співали та воювали.

2 червня 2008, 15:00

На плацу Полтавського навчально-тренувального центру війську зв'язку сьогодні панувало суто військове свято

Молодим солдатам, які прийшли на службу цієї весни, урочисто вручали зброю.

2 червня 2008, 15:00

Для дітей у Полтаві сьогодні відкрився профільний оздоровчий центр «Левада»

Його особливість в тому, що це – єдиний центр у нашому місті, де дітей у літній час не лише оздоровлюють, а й пропонують їм розвинути свої здібності у різноманітних гуртках.

2 червня 2008, 15:00

Зранку на дорогах міста практично були відсутні маршрутні таксі

Це сталося через загальноміський пікет водіїв транспортних засобів. Останні протестували проти того, що відтепер не мають права обслуговувати деякі міські маршрути. А от міська влада пояснює, це – результат прагнень підвищити якість пасажирських перевезень шляхом конкурсного відбору маршруток.

2 червня 2008, 15:00

Про результати двомісячника чистоти та благоустрою сьогодні говорили під час щотижневої апаратної наради у міськвиконкомі

Так, запевняють чиновники, зроблено багато по прибиранню міста та його озелененню. Окремо зупинилися й на залученні мешканців Полтави до цієї роботи, щоправда, проблемною залишається зацікавленість у прибиранні мешканців приватного сектору.

2 червня 2008, 15:00

Із початком літа розпочинають свою роботу оздоровчі табори

Серед таких - Православний дитячий табір «Орлятко» на Полтавщині у місті Карлівка. На його відкритті малечу із Днем захисту дітей вітали рятувальники області.

3 червня 2008, 15:00