Архів новин за 7.05.2008

У дитячій залі Галереї мистецтв відкрилася виставка вихованки дитячої художньої школи Катерини Купрієнко

Представлені тут як живописні, так і художні роботи, загалом – 24 твори. Помилуватися ними можна до 1-го червня.

7 травня 2008, 15:00

У Львівській області затримали розкрадача храмів, який грабував церкви по всій Україні

Саме він наприкінці березня проник до Свято-Троїцької церкви, що у Диканьці, та поцупив благодійні внески і церковне вино.

7 травня 2008, 15:00

У ці передсвяткові дні не перестають лунати вітання на адресу сивочолих героїв Великої Вітчизняної

Дякують їм за ратний подвиг і на офіційних заходах, і на зустрічах в школах та трудових колективах. Насиченим на такі події був і день сьогоднішній.

7 травня 2008, 15:00

Близько 60 тисячам молодих людей у Полтаві потрібно робити щеплення

За оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров'я, у 2005 році від кору загинуло більш ніж 345 тисяч осіб. Краснуха також залишається однією з важливих проблем охорони здоров'я в України, стверджують представники галузі. У Полтавському міськвиконкомі з цього приводу відбулося засідання надзвичайної протиепідемічної комісії. У Полтаві у травні та червні намагатимуться зменшити кількість осіб, які сприйнятливі до інфекцій цих захворюваннь.

7 травня 2008, 15:00

Весняно-літній період приніс нову турботу для комунальних служб - зростання трав'яного покриву

Недоглянута трава, яка згодом стає бур'яном та перетворюється у чагарники, не прикрашає місто, говорять комунальники, тому закликають полтавців взяти активну участь у скошуванні занадто високої зелені.

7 травня 2008, 15:00

До свята Перемоги декілька полтавських учасників Великої Вітчизняної війни отримають новенькі квартири від міської влади

На засіданні міськвиконкому затвердили протокол громадської комісії з житлових питань, яким розподілили квартири ветеранам.

7 травня 2008, 15:00