Архів новин за 6.05.2008

Минулий тиждень отримав назву Антипасхи, або «замість Пасхи»

Його ще називають тижнем Фоми невіруючого. Цими днями за давньою традицією православні християни приїздять на кладовища, де служиться літія - коротке заупокійне богослужіння.

6 травня 2008, 15:00

День свого створення сьогодні відзначає управління по боротьбі з організованою злочинністю

На урочистостях, що пройшли з цієї нагоди, говорили про історію підрозділу та його основні досягнення.

6 травня 2008, 15:00

У рамках міських заходів, присвячених святкуванню Дня Перемоги, авіамодельний гурток міського центру позашкільної освіти організував показові польоти діючих авіамоделей

Захід отримав назву «На крилах Перемогу несли», тим більше, що спеціально сюди запросили ветеранів Великої Вітчизняної війни.

6 травня 2008, 15:00

Свій подарунок ветеранам на День перемоги приготували і міські служби таксі, які відгукнулися на пропозицію міської влади

Так, 9-го травня всі ветерани матимуть змогу безкоштовно доїхати на таксі до місць масових урочистостей, зокрема, на покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави.

6 травня 2008, 15:00

Два дні залишилося до чергової річниці Перемоги

Як і багато інших міст України, Полтава теж відзначилася у Другій вітчизняній війні, багато в чому через те, що стала штабним центром групи армій «Південь». Обласний центр також відвідав Гітлер. Фашистська окупація перетворила значну частину Полтави в руїни. Було знищено всі 83 підприємства, електростанцію, дві третини житлового фонду, навчальні і медичні заклади, театри і бібліотеки. Гітлерівці розстріляли і закатували більше 18 тисяч полтавців, в тому числі - 5 тисяч дітей. До Німеччини вивезено 20 800 чоловік. Та нескореним лишився дух полтавців, серед яких антифашистську боротьбу вело 5 підпільних груп. Пам'ятаючи ті подвиги, в нашому місті відзначати 63-ю річницю Перемоги почали заздалегідь.

6 травня 2008, 15:00

Застосування в Україні європейських вимог до якості та безпеки продуктів харчування, європейська законодавча база в галузі екології та виробництво екологічних продуктів стали темою дводенної наукової

Гості з Німеччини та Польщі ділилися своїм досвідом та переймали український в питаннях екобезпеки та євростандартів до продукції широкого вжитку.

6 травня 2008, 15:00