Архів новин за 30.05.2008

У міському будинку культури відбувся звітний концерт народного самодіяльного ансаблю танцю «Весна» психолого-педагогічного факультету педуніверситету

До зустрічі із глядачем артисти колективу готувались цілий рік, а от самих глядачів могло бути і більше – чимало місць у залі так і лишились не зайнятими.

30 травня 2008, 15:00

У музеї Володимира Короленка відбулася лекція на тему «Музичне життя Полтавщини кінця ХІХ - початку ХХ століття»

Її для запрошених, а це – відомі полтавські письменники, художники, артисти театру та філармонії – провів музикознавець Валерій Тесленко.

30 травня 2008, 15:00

Щороку чимало юних талановитих полтавців пропонує на розсуд громадськості свій прояв податкової культури

Вже всьоме проходить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку на тему «Податки очима дітей». Його регіональний етап відбувся в Полтавському обласному театрі ляльок.

30 травня 2008, 15:00

І ще одна благодійна акція напередодні дитячого свята пройшла у Малій академії мистецтв

Покликана вона привернути увагу до талановитої дівчинки, яка страждає на глухоту. Організатори сподіваються, що вдасться зібрати необхідну суму коштів, аби придбати для дівчинки слуховий апарат.

30 травня 2008, 15:00

Діти – наше майбутнє

Діти нашого міста – майбутнє Полтави, і його ми творимо зараз. Напередодні Міжнародного дня захисту дітей головне, щоб кожен маленький мешканець Полтави відчув, що про нього піклуються і його люблять. Деяким дорослив вдалося на собі сьогодні відчути цю дитячу безпосередню любов.

30 травня 2008, 15:00

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 20 % населення Землі регулярно приймає нестероїдні протизапальні засоби для лікування захворювань опорно-рухового апарату

Вітчизняні виробники медикаментів випускають 52 таких препарати, сировина для яких завозиться з-за кордону. Цю проблему досліджували на міському зібранні терапевтів.

30 травня 2008, 15:00

Декілька тисяч іноземних туристів, які приїдуть до Харкова на матчі ЄВРО-2012, проживатимуть у Полтаві

Це - одна з умов договору, який напередодні підписали мери Харкова та Полтави Михайло Добкін та Андрій Матковський. Історична угода між містами передбачає розвиток відповідної інфраструктури та залучення інвестицій, тому важливість підписання документу підкреслюють обидві сторони.

30 травня 2008, 15:00

Сьогодні сумували і святкували майже всі школи України

30 травня – традиційний День останнього дзвоника, але не закінчення навчального року. У багатьох школярів попереду – випускні вечори та літня практика.

У полтавських школах в День останнього дзвоника теж був і сміх, і сльози, і кумедні та зворушливі моменти.

30 травня 2008, 15:00

Останні дні Полтава жила єдиним питанням - перспективою зростання тарифів на житлово-комунальні послуги

А в день сесії обласної ради, де і мали прийняти це рішення, біля її приміщення, окрім депутатів, керівників комунальних підприємств та чиновників, зібралися звичайні полтавці - і ті, хто підтримував уведення нових тарифів, і ті, хто був категорично проти.

30 травня 2008, 15:00