Архів новин за 28.05.2008

2008-й – ювілейний для всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини», яка була заснована 170 років тому

На урочистому заході з приводу визначної дати зібралися ветерани видання та його співробітники.

28 травня 2008, 15:00

Полтавська загальноосвітня школа № 13 відтепер має власну радіомережу

Таке нововведення в нашому місті функціонує поки що лише в цьому навчальному закладі. Окрім цього, школа має досконалу відеосистему спостереження та власну внутрішню телевізійну мережу.

28 травня 2008, 15:00

З 5 по 8 червня Полтава прийматиме учасників чергового фестивалю мистецтв «Мазепа-фест»

Його організатори провели прес-конференцію, на якій повідомили про нові ідеї та заходи в рамках фестивалю.

28 травня 2008, 15:00

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та одвічної надії

Адже саме в дітях дорослі хочуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, переконані дорослі, відтак турбота про малечу, захист її прав стало одним з найголовніших обов'язків батьків та вихователів. А тому відзначати День захисту дітей у Полтаві почали уже зараз.

28 травня 2008, 15:00

Відбулося чергове засідання медичної ради

Лікарі Полтави підбили підсумки проведення місячника боротьби з туберкульозом і обговорили проблеми профілактики серцево-судинних захворювань. Спеціалісти Полтави, які і всіх регіонів України, з 1999 року виконували програму Президента з профілактики гіпертензії. Очікувані наслідки - інформування до 90 відсотків населення про захворювання, зниження смертності від мозкових інсультів на 20-30 відсотків, зменшення тимчасової чи стійкої втрати працездатності населення, спричинені серцево-судининими захворюваннями. Чи вдалося медикам виконати програму, у нашому наступному матеріалі.

28 травня 2008, 15:00

Більше 10 дорожньо-транспортних пригод щодня фіксують працівники ДАІ у Полтаві

Не дивлячись на постійні застереження Державтоінспекції водії продовжують порушувати правила дрожнього руху. Деякі з ДТП трапляються з причин банальних, але тим не менш, жахливих: через водіння у нетверезому стані мешканець Полтави опинився у лікарні, при цьому завдавши матеріальних збитків іншому водієві, мешканцю сусідньої області.

28 травня 2008, 15:00

Один з молодіжних конкурсів, який здобув широку популярність, вже традиційно проводить Полтавський обласний молодіжний центр праці

Чергові молодіжні бізнес-плани підприємницької діяльності сьогодні захищали у приміщенні Аграрної академії.

28 травня 2008, 15:00

Днями із першим офіційним візитом полтавська делегація відвідала Швецію

Це – аби визначити спільні позиції щодо відзначення 300-ліття Полтавської битви. Повернулися представники делегації до міста із багатьма новинами. Так в Україні тепер є цифрова фотокопія першої конституції Пилипа Орлика.

28 травня 2008, 15:00

Чергові три комісії обговорили порядок денний п'ятнадцятої сесії обласної ради

Цього разу – комісії з питань екології, охорони здоров'я та соціального захисту, а також з питань забезпечення законності та правопорядку – особливу увагу звернули на свої профільні питання.

28 травня 2008, 15:00