Архів новин за 26.05.2008

Дедалі частіше тема наркоманії піднімається у засобах масової інформації

Не лишає вона байдужим і жодного свідомого громадянина нашого суспільства. Відділ боротьби з незаконним обігом наркотиків Головного управління МВС України в Полтавській області цим питанням займається щодня, розкриваючи злочини. А от цього разу працівники відділу були присутні на урочистому заході нагородження юних художників: під гаслами програми «Населений пункт без наркозбувачів» у Малій академії мистецтв пройшов конкурс дитячого малюнка «За майбутнє без наркотиків».

26 травня 2008, 15:00

Газета «Коло» – газета, що постійно підтримує контакт із своїм читачем

Конкурси та акції, які вона пропонує, завжди знаходять широкий відгомін не тільки в Полтаві, а й у найвіддаленіших куточках нашої області.

Неабиякою подією і для газети, і для її читачів стало підбиття підсумків соціального проекту «Суперклас». Майже весь навчальний рік класи загальноосвітніх шкіл області змагалися за титул найкращого. Зрештою, таким виявся... не один.

26 травня 2008, 15:00

25 травня у нашому місті відзначили 1020-річчя Хрещення Русі

Святкові заходи розпочалися Хресним ходом із святинями, продовжилися урочистим Богослужінням, а завершилися святковим концертом для молоді на Співочому полі.

26 травня 2008, 15:00

Порушення санітарних норм у дворі одного з будинків мікрорайону Левада стало причиною звернення його жителів до нашої студії з проханням розібратися в ситуації

Хто встановив контейнери для сміття біля дитячого майданчика, адже саме це викликало негативну реакцію місцевих мешканців, тепер знає Максим Яров.

26 травня 2008, 15:00

У Полтаві – черговий конфлікт навколо гуртожитку

Цього разу власник будівлі – підприємство «Полтаваагротранс», а сам гуртожиток знаходиться за адресою вулиця Київського Шосе, 56. Мешканці, які зібралися на зустріч з власником, запевняють: останній не дає їм приватизувати кімнати, а саму будівлю, воліють, аби на баланс взяло місто. Та директор підприємства, який, до речі, на зустріч не з'явився, «проти» таких змін.

26 травня 2008, 15:00

Після того, як 10 травня у Києві вибухнув газовий балон, внаслідок чого постраждало 20 осіб, у Полтаві за рішенням міського голови створили спеціальну комісію, аби попередити подібні нещасні випадки

Із 20-го до 23-го травня пройшла перевірка торговельних місць на ринких, де використовується газове обладнання, щодо дотримання там правил пожежної та техногенної безпеки.

26 травня 2008, 15:00

Актуальними цими днями стають питання укомплектованості заміських таборів відпочинку й оздоровлення та їхньої готовності прийняти дітей влітку

Чи всі табори наразі відповідають сертифікату відповідності вимог державного стандарту, з'ясовував В'ячеслав Джиган.

26 травня 2008, 15:00

У Полтаві лише 3% тих школярів, які хочуть продовжувати навчання в ПТУ, решта прагне потрапити до вузів

А 8% цьогорічних випускників не набрали необхідної кількості балів на тесті з української мови. Такі цифри називали сьогодні під час апаратної наради у міськвиконкомі.

26 травня 2008, 15:00