Архів новин за 23.05.2008

Велику увагу своїм вихованцям приділяють і у яслах-садку комбінованого типу №41 «Гніздечко»

Тому й проводять для них багато свят. Останнє з них – «Свято добра», яке пройшло напередодні Дня захисту дітей.

23 травня 2008, 15:00

Лише кілька днів тому Полтавський театр імені Гоголя збирав найкращих артистів-школярів з усього регіону – там проходив обласний конкурс-огляд художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних

«Студентська весна» – міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс, який вже став традиційним, щорічно у травні проводить звітний концерт.

23 травня 2008, 15:00

23 травня виповнилося вісім років від дня створення відділу по боротьбі з торгівлею людьми

Окрім урочистостей та привітань, її працівники в ці дні займалися і своєю безпосередньою справою: розкривали злочини та правопорушення, пов'язані із торгівлею людми та їх експлуатацією, в тому числі – і сексуальною.

23 травня 2008, 15:00

Тему доцільності та вчасності констутиційних змін, а також роль громадянського суспільства в управлінні державою розглядали на засіданні круглого столу, тема якого «Конституційна реформа: позиція гром

Організатори заходу – Громадянська Асамблея України – переконані: суспільство має активно втручатися в діяльність владних органів задля забезпечення верховенства права.

23 травня 2008, 15:00

На Полтавському прес-клубі обговорювали питання гендерної рівності

Як виявилося, за рівнем представлення жінок у суспільних інституціях, а особливо - в органах влади, Україна наближається до арабських країн.

23 травня 2008, 15:00

Питання про погодження розрахунків тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення стало одним з ключових під час засідання міського виконавчого комітету

Тарифи мають бути збільшені, враховуючи зміни у соціальній сфері країни та підвищення цін на енергоносії, зазначали представники обласного комунального підприємства «Полтававодоканал». Питання підвищення тарифів не менш прискіпливо розглядали і в обласній раді.

23 травня 2008, 15:00