Архів новин за 22.05.2008

Цими днями дитячим сміхом та пустощами наповнився двір літературно-меморіального музею імені Володимира Короленка

Тут вихованці народного художнього колективу, студії образотворчого мистецтва «Соняшник» Палацу дитячої та юнацької творчості представляли свої кращі художні здобутки.

22 травня 2008, 15:00

Символом честі, працьовитості та вроди здавна на Україні була дівоча коса

У наш час ця окраса – така собі рідкість. Та подивитися на унікальної довжини коси мали змогу полтавці на конкурсі «Довга коса – дівоча краса», який пройшов у Міському будинку культури.

22 травня 2008, 15:00

Кращу в області дружину юних пожежників обирали сьогодні у міському будинку культури

10 кращих команд області приїхали до Полтави, аби змагатися за честь представляти регіон на Всеукраїнському фестивалі у Криму.

22 травня 2008, 15:00

Із травня по липень газета твоєї родини «Коло» оголошує для читачів гру «Коло фортуни»

Головний подарунок – супутникова антена, але крім цього упродовж всієї акції її учасники отримуватимуть захочувальні призи – набір для літнього відпочинку: стіл та стільці.

22 травня 2008, 15:00

47-ий рік Полтавський університет споживчої кооперації України святкує свій день народження

21 травня майже кожна година у закладі пройшла урочисто. Святковий день розпочався зі спортивних змагань, а завершився великим концертом на Співочому полі Марусі Чурай.

22 травня 2008, 15:00

Вже два роки у Полтаві функціонує Центр ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога»

Статистика говорить, що кожен другий учень старших класів хоча б раз вживав наркотики. Причиною такої залежності називають вплив суспільства, неблагополучне сімейне оточення, стресові ситуації та, зрештою, звичайний інтерес. В таких умовах підвищеної небезпеки до вживання наркотиків робота центру надзвичайно потрібна.

22 травня 2008, 15:00

Ринок праці – один з найдинамічніших ринків України та Полтавщини зокрема

Знати, кому і який спеціаліст потрібен, допомагають спеціалізовані ярмарки вакансій, що їх влаштовує Державний центр зайнятості. Один з таких заходів пройшов сьогодні у новому крилі міського будинку культури.

22 травня 2008, 15:00

На сьогоднішній день до проведення земельних аукціонів в області готові триста ділянок

Але через відсутність дозволу від Уряду проводити земельні аукціони наразі не можна. Як виходити з цієї ситуації і чим наповнювати бюджети, говорили на засіданні колегії облдержадміністрації.

22 травня 2008, 15:00

Викликають інтерес нині й інші пам'ятники у Полтаві

Щоправда, наразі... не побудовані. З метою реалізації єдиної державної політики щодо відзначення 300-річчя Полтавської баталії та рівноправного представлення трьох головних дійових осіб цієї битви - Петра І, Карла ХІІ та Івана Мазепи - рішенням виконкому Полтавської міської ради був оголошений відкритий архітектурний конкурс. Тривав він три місяці. Нині оголосили його переможців.

22 травня 2008, 15:00

22 травня, у день перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі, добігла кінця й полтавська акція, приурочена до цієї події

Поблизу пам'ятника Тарасові Шевченку в Полтаві з цього приводу відбулися урочистості.

22 травня 2008, 15:00