Архів новин за 20.05.2008

Не так багато часу залишилося до випускних вечорів

Зараз у школах – гаряча пора іспитів та підготовки до прощання зі школою. Та, незважаючи на це, деякі випускники знаходять час, щоб долучитися до прекрасного. У міському будинку культури їх об'єднав фестиваль-конкурс «Полтавський вальс-2008».

20 травня 2008, 15:00

70 років тому у Полтаві створили обласну бібліотеку для дітей та юнацтва, яка носить ім'я Панаса Мирного

Сьогодні – це сучасна культурно-освітня, виховна, науково-інформаційна установа та центр бібліотечно-бібліографічного обслуговування дітей та організаторів дитячого читання.

20 травня 2008, 15:00

«Намалюй ангела - і він з'явиться» - конкурс під такою назвою організували у місті до Дня пам'яті померлих від ВІЛ-СНІДу

Полтавські школярі малювали янголів, згадуючи тих, хто помер від СНІДу. А сьогодні в Галереї мистецтв пройшла церемонія нагородження переможців цього конкурсу.

20 травня 2008, 15:00

Конкурси, які виявляють кращих фахівців у своїй галузі, вже давно завоювали свого прихильника

Одне з найцікавіших таких змагань у Полтаві – «Вчитель року». Цьогорічний конкурс перевишив усі сподівання організаторів – у ньому взяло участь удвічі більше конкурсантів, ніж у минулому році.

20 травня 2008, 15:00

Вороги тих, хто нині стоїть у чергах «Ощадбанку» за компенсацією знеціненого вкладу, – шахраї

Випадок корупції та шахрайства зафіксував відділ зв'язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області. Жінці запропонували швидко та без черги отримати виплату в «Ощадбанку».

20 травня 2008, 15:00

У весняно-літній період загострюються алергічні хвороби, б'ють на сполох спеціалісти

Вони запевняють, що алергія досить небезпечна, особливо своїми наслідками. Про особливості захворювання та шляхи лікування дізнавалися і наші журналісти.

20 травня 2008, 15:00

Услід за озелененням територій за допомогою машини для пересаджування дерев, у Полтаві потурбуються і про озеленення вулиць

Уже скоро стовпи у місті прикрашатимуть вазони із яскравими квітами. Такі вазони дозволяють мінімально доглядати за рослинами, але значно поліпшать зовнішній вигляд вулиць і площ Полтави.

20 травня 2008, 15:00

У нашому місті з'явилася нова техніка для пересаджування дерев, яка дозволяє переміщувати дорослі саджанці разом із землею та корінням

Зараз агрегат знаходиться на території комунального підприємства «Декоративні культури», а кореспонденти «Студії «Місто»» стали одними з перших, хто побачив нову техніку в дії.

20 травня 2008, 15:00

«Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» хочуть підняти тарифи на свої послуги

Для цього навіть наводять низку аргументів. Відповідно, це питання розглядали сьогодні на засіданні депутатської комісії у міській раді.

20 травня 2008, 15:00