Архів новин за 15.05.2008

Справжнє свято влаштував для своїх вихованців Полтавський міський центр позашкільної освіти

Фестиваль «Передзвони краси і добра», що вже став традиційним, сьогодні підбив підсумки роботи центру за цей навчальний рік.

15 травня 2008, 15:00

«Наш вибір – здоровий спосіб життя» – під таким лозунгом пройшло спортивно-мистецьке свято у Полтавській гіназії №17

Його учасниками стали учні загальноосвітніх навчальних закладів Ленінського району міста.

15 травня 2008, 15:00

Четверо народних депутатів із фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» – Тарас Стецьків, Олесь Доній, Володимир Стретович та Володимир Марущенко – запропонували вихід із ситуації, що склалася в па

Їхні пропозиції називаються «7 кроків назустріч здоровому глузду», передає інформаційне агентство УНІАН. Як зазначив на прес-конференції народний депутат України Тарас Стецьків, «політика щоденних дріб'язкових напАдок, критики часто необгрунтованої, яку обрав Секретаріат Президента по відношенню до уряду, є деструктивною», а «блокада українського парламенту» – це елементарна «неповага до влади».

Як варіант зміни ситуації, яка склалася у країні, громадянський рух «Народна Самооборона» вимагає відставки голови Секретаріату Президента Віктора Балоги. Лідер об'єднання Юрій Луценко вважає, що останній провокує непорозуміння між Президентом, урядом та демократично коаліцією.

15 травня 2008, 15:00

В одному з полтавських магазинів віднедавна можна придбати спеціальний безбілковий хліб

Завдяки домовленості між міською владою та одним з підприємств міста цю продукцію раз на тиждень можна знайти у вільному продажу. Як і кому рятують життя ці хлібобулочні вироби, знає Максим Яров.

15 травня 2008, 15:00

Пенсіонери, інваліди та непрацездатні громадяни – мешканці Ленінського району – отримали спражній подарунок від місцевої влади

Сьогодні в районі урочисто відкрили відділення медико-соціальної реабілітації, яке обслуговуватиме більше 2 тисяч представників малозабезпечених верств населення.

15 травня 2008, 15:00

Чергова пряма телефонна лінія, присвячена проблемам корупції на Полтавщині, пройшла в облдержадміністрації

На питання полтавців відповідали представники управління державної служби, служби безпеки, податкової адміністрації, управління юстиції, прокуратури та міліції.

15 травня 2008, 15:00

50-у річницю від створення 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку відзначили у колишньому Інституті зв'язку

Свято розпочалося урочистим шикуванням на плацу, а продовжилося святковим концертом у будинку культури турбомеханічного заводу.

15 травня 2008, 15:00

7-го червня у нашому місті відзначатимуть Свято полтавської галушки

Звичайно - біля пам'ятника витвору української кулінарії, в історичному серці міста, біля Свято-Успенського собору та садиби Котляревського. Подробиці святкових заходів обговорили на нараді у міськвиконкомі.

15 травня 2008, 15:00

150 років минає від Дня народження нашої землячки, відомої в усьому світі художниці Марії Башкирцевої

Вчені з Франції, Сполучених Штатів Америки, Росії та України з цього приводу зібралися на великій науковій міжнародній конференції, що відкрилася сьогодні у Полтавській Галереї мистецтв.

15 травня 2008, 15:00