Архів новин за 9.04.2008

Сьогодні у першій міській бібліотеці, бібліотеці імені Котляревського та для дітей імені Мирного відбулося декілька цікавих подій

Серед них – екологічний захід «Все у твоїх руках» для полтавських школярів та відкриття виставки всесвітньовідомої художниці Анастасії Рак.

9 квітня 2008, 15:00

У Полтаві презентували останню книгу Головного командира Української повстанської армії Василя Кука

Книжка створювалася на основі запитань читачів до лідера УПА, а Полтава стала третім містом, де відбулася така презентація.

9 квітня 2008, 15:00

8-й Всеукраїнський молодіжний музичний фестиваль-конкурс «Полтавська весна» відкрився цими днями в музичному училищі імені Лисенка

Мистецьке дійство триватиме декілька днів і присвятять його музиці на мідних духових інструментах.

9 квітня 2008, 15:00

У двомісячнику чистоти і благоустрою активно беруть участь полтавські школярі

Цього тижня у місті проходить конкурс екологічних агітбригад та театрів. В огляді зареєстровано більше 20 шкіл, переможців визначають по районам. У 17 гімназії змагалися учні з навчальних закладів Октябрського району.

9 квітня 2008, 15:00

Сьогодні в технічному університеті відбувся науковий колоквіум на тему «Космос і астрономія»

Цей вуз обрали не випадково, адже, хоча учасники заходу – школярі зі всієї області, тематика – досить-таки специфічна. Загалом, захист наукових робіт з екскурсіями розрахований на два дні, а переможець буде захищати честь регіону на всеукраїнському рівні.

9 квітня 2008, 15:00

Уже більше сімдесяти днів у Полтаві проходить акція «Варта пам'яті «Сто днів» у пам'ять жертв Голодомору 32-33 років в Україні

Відбувається вона на вулиці Жовтневій біля приміщення колишнього Торгсину, куди полтавці в часи голоду в обмін на їжу здавали золоті речі.

9 квітня 2008, 15:00

Ситуація зі сказом нині – досить напружена, говорять спеціалісти

При цьому як на рівні держави, так і Полтави зокрема. Шляхи виходу із ситуації обговорювали сьогодні й на засіданні протиепізотичної комісії в міськвиконкомі.

9 квітня 2008, 15:00

Міська влада запевняє, що таких коштів, як зараз, на галузь охорони здоров'я ще не виділялося

Відтак, нині в гінекологічному відділенні 5-ої міської лікарні та дитячій стоматполіклініці за гроші міського бюджету проводяться ремонти. Аби ознайомитися з ходом ведення робіт, об'єкти відвідали представники міської влади на чолі з мером.

9 квітня 2008, 15:00

На початку квітня Кабмін видав постанову про створення Всеукраїнського організаційного комітету з відзначення 300-річчя Полтавської битви та україно-шведського союзу

Щоправда, осіб у його складі, які представляють Полтаву, небагато. Але оргкомітету фактично нічого курувати – роботи на території Заповідника так і не почалися. Причина – відсутність коштів державної субвенції, які зависли на рівні обласної адміністрації.

9 квітня 2008, 15:00

Працівники інспекції по контролю за благоустроєм в рамках двомісячника чистоти провели спільний рейд зі співробітниками МВС

Об'єктом перевірки стало селище Івонченці, тут виявили декілька стихійних сміттєзвалищ.

9 квітня 2008, 15:00