Архів новин за 7.04.2008

Сьогодні – Благовіщення Пресвятої Богородиці

Велике православне християнське свято, особливий день не тільки для вірян, але й для кожного, хто відчуває у своїй душі прагнення до духовного очищення та спасіння.

7 квітня 2008, 15:00

Естафету заходів програми «Ти для мене найкраще, моє рідне село», які започаткували Міжнародна організація «Полтавське земляцтво», Фонд культури та Полтавська обласна рада, підхопив Пирятинський район

Так Полтава мала нагоду дізнатися, чим нині живуть люди в одному з наймальовничіших й славних куточків району – Березовій Рудці.

7 квітня 2008, 15:00

На вихідних у міському будинку культури відбувся гала-концерт щойно заснованого міського фестивалю українського народного танцю

Це – лише перший танцювально-мистецький форум, який, як зазначають представники міської влади, обов'язково стане традиційним.

7 квітня 2008, 15:00

3 людини загинуло у Кременчуці внаслідок жахливої трагедії, яка трапилась на одній з вулиць міста пізньої ночі

Двох молодих людей та жінку збив позашляховик «Порш Каєн», після чого врізався в електроопору.

7 квітня 2008, 15:00

Критична ситуація з ліфтами та їх обслуговуванням склалася у Полтаві

Тарифи, які діяли до останнього часу, не дозволяли комунальному підприємству «Ремліфт» підтримувати ліфти в належному стані. Відтак, знищені кнопки та розтрощені кабіни не відновлюються. Ремонтників годі й чекати, вважають самі мешканці. Така ситуація склалася і в будинку 10-а по провулку Кустарному.

7 квітня 2008, 15:00

У Полтаві взялися за дороги

За графіком планують капітально відремонтувати понад 70 шляхів, коли стане тепліше - проведуть і ямковий ремонт. Шляхово-ремонтне будівельне управління приводитиме до ладу дороги у центральній частині міста та на околицях.

7 квітня 2008, 15:00

В одному з комп'ютерних клубів міста правоохоронці виявили неповнолітнього, якого розшукували в Донецькій області

Такий результат перевірок комп'ютерного та грального бізнесу в Полтаві, які проводять правоохоронці. Про це і не тільки говорили сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі.

7 квітня 2008, 15:00