Архів новин за 5.04.2008

День створення першої демократичної конституції відзначили разом із своїми читачами працівники обласної бібіліотеки для дітей імені Панаса Мироного

Конституція Пилипа Орлика була не лише першим основним Законом України, а й першою демократичною конституцією в Європі. До читацької ж зали цього дня прийшли не лише школярі міста, а й учні шкіл області.

5 квітня 2008, 15:00

Спробою створити у нашому місті творчий центр розвитку аматорського хореографічного народного мистецтва став перший міський фестиваль українського народного танцю

Організували фестиваль для того, аби відродити національні звичаї та традиції, у тому числі – і народного танцю.

5 квітня 2008, 15:00

Український уряд продовжує розширювати соціальні перспективи окремим верствам громадян

Цього разу йдеться про додаток до виплат - щомісячну адресну грошову допомогу деяким категоріям малозабезпечених громадян.

5 квітня 2008, 15:00

Можливо, правоохоронці боротимуться із незаконним встановленням ігрових автоматів, уже працюючи в новому приміщенні

Полтавська міліція невдовзі має переїхати у казарми колишнього артучилища. Міське управління вже не перший рік чекало власного приміщення, де можна було б об'єднати всі структури і служби. Зараз роботи в ньому добігають кінця.

5 квітня 2008, 15:00

Один із пріоритетних напрямів роботи полтавської міліції - боротьба з економічними злочинами, а особливо - у сфері грального бізнесу

У рамках цієї роботи в Полтавському районі міліція вилучила сімнадцять незаконно встановлених гральних автоматів. Загалом по області ця кількість становить близько сотні «одноруких бандитів».

5 квітня 2008, 15:00

Продовжуються рейди ринками міста, під час яких відповідними службами перевіряється уся документація, умови зберігання продукції, законність ведення торгівлі тощо

Об'єктом останньої перевірки став Центральний ринок. Найбільше претензій у перевіряючих було до невеликих кав'ярень, розташованих біля ринку.

5 квітня 2008, 15:00

Педагогічний колектив технічного університету разом зі студентами наводив лад на Інститутській горі

Зі студентами та викладачами працював і весь ректорат вузу. Таким чином, говорять, поєднували у суботнику виховні цілі та загальноміські потреби.

5 квітня 2008, 15:00

У рамках двомісячника чистоти та благоустрою в місті відбувся черговий суботник

Прибирали на Івановій горі, Панянському узвозі, у парку воїнів-афганців, по вулиці Маршала Бірюзова, на проспекті Миру та на прибудинкових територіях. Міський голова Андрій Матковський побував на Івановій горі біля Білої Альтанки, де долучився до робіт із благоустрою.

5 квітня 2008, 15:00

У Полтаві сьогодні висадили останні дерева на новоствореній Алеї журналістів

Двадцять чотири молодих липи додалися до інших дерев, які тепер прикрашатимуть вулицю Ватутіна. У перспективі алею продовжать, а також встановлять пам'ятний знак.

5 квітня 2008, 15:00