Архів новин за 29.04.2008

Сьогодні – Міжнародний день танцю

Не дивлячись на давню історію цього виду мистецтва, це свято відзначається недавно – з 1982 року. Ця дата – День народження французького балетмейстра Жана Жоржа Новера – реформатика і теоретика хореографічного мистецтва, якого ще називають «батьком сучасного балету». Нині танці – один із найпопулярніших видів мистецтва. Вчаться їм незалежно від віку, та й танцюють більше для себе, аніж для конкурсів.

29 квітня 2008, 15:00

За останніми соціологічними даними управління статистики у місті Полтаві, кількість працюючих жінок у різних видах економічної діяльності є більшою, ніж чоловіків

Але невтішними є минулорічні дані щодо співвідношення середньомісячної заробітної плати, яка в чоловіків – набагато більша.

29 квітня 2008, 15:00

Стали відомі перші подробиці аварії на залізничній станції Гребінка

Нагадаємо, що минулої п'ятниці на сортувальній гірці станції одна з цистерн з розчином аміаку перекинулася, а інша - зійшла з рейок. Унаслідок аварії просто на землю вилилася аміачна вода.

29 квітня 2008, 15:00

Підсумки роботи в галузі охорони здоров'я підбивали сьогодні медичні працівники міста

Констатували, передусім, підвищення рівня захворюваності на грип і гострі распіраторні захворювання. Виникали проблеми у цей період із отриманням хворими фіксованих препаратів, таких як інсулін. Чи вдалося вирішити ці питання та над чим працюють медики наразі, дізнавались Інна Безугла та Сергій Сепітий.

29 квітня 2008, 15:00

Середній розмір пенсії в Полтавській області - 743 гривні

Ця сума збільшилася на 170 гривень порівняно з груднем минулого року. Про це звітували сьогодні в Головному управлінні Пенсійного Фонду України в Полтавській області.

29 квітня 2008, 15:00

Через тиждень – поминальний понеділок

Та готуватись до нього комунальні служби міста уже розпочали. Про це стало відомо сьогодні під час щотижневої апаратної наради, яка пройшла у міськвиконкомі.

29 квітня 2008, 15:00