Архів новин за 25.04.2008

Напередодні Великодня у Полтаві не забувають турбуватися про маленьких мешканців міста

У Київському районі в будинку культури Полтавського турбомеханічного заводу дітей пільгових категорій вітали представники місцевої влади.

25 квітня 2008, 15:00

Щорічний конкурс студентських аматорських колективів «Студентська весна» традиційно викликає великий інтерес у молоді та професійних поціновувачів мистецтва

І вже чотири роки поспіль цей фестиваль увінчує звітний виступ творчої молоді Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

25 квітня 2008, 15:00

Переможців кращих малюнків – на податкову тематику – нагороджували у Малій академії мистецтв

Конкурс «Податки очима дітей» проводять вже увосьме. За цей час на ньому було представлено більше тисячі дитячих робіт. Основна ідея більшості з них – заплати податки і зроби свою країну процвітаючою.

25 квітня 2008, 15:00

Судячи з усього, Полтава зриває графіки підготовки до відзначення трьохсотріччя Полтавської битви

І справа – у дев'ятимільйонній державній субвенції, яку ніяк не може отримати місто. Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев висловив своє бачення цієї проблеми.

25 квітня 2008, 15:00

26 квітня – 22 річниця катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції

Вибух, що стався в Україні, називають страшним уроком для всього людства. Наслідки найбільшої техногенної катастрофи – закрита 30 кілометрова зона і досі точно не визначена кількість жертв. Наслідки Чорнобиля як вплив на здоров'я людей, говорять вчені, ще глибоко не досліджені. Адже може даватися взнаки не лише миттєвий, а й значно віддаленіший у часі вплив радіації, простежити який можна лише через кілька поколінь. Про аварію на ЧАЕС 86 року у Полтаві згадували напередодні – біля пам'ятного знаку відбувся мітинг-реквієм.

25 квітня 2008, 15:00

Сьогодні біля селища Абазівка сталося одразу 2 дорожньо-транспортні пригоди

КАМАЗ зіткнувся із пасажирським автобусом, в іншій аварії опинилося 4 автомобілі. На щастя, в обох ДТП обійшлося без людських жертв. Обидві аварії сталися приблизно в один час і на одній ділянці траси Київ-Харків, що спровокувало більш як кілометрову «пробку».

25 квітня 2008, 15:00

Представники міської влади обіцяють закривати ті ринки міста, які ігноруватимуть вимоги санітарних, архітектурних та інших відповідальних інстанцій

Порушення, які виявили під час перевірок державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, невиконання надходжень до міського бюджету, скарги приватних підприємців на адміністрацію ринків та інше розглядали на черговому засіданні у міськвиконкомі.

25 квітня 2008, 15:00

У Полтаві розроблять карту обмежень для встановлення малих архітектурних форм у центрі міста

А на околоцях - навпаки - відкриватимуть нові. Про це сьогодні говорили на засіданні Ради підприємців у міськвиконкомі.

25 квітня 2008, 15:00