Архів новин за 23.04.2008

23 квітня – Всесвітній день книжки і авторського права

Його святкують у 190 країнах світу. У Полтаві представники обласної влади серйозно поставилися до цієї дати. В облдержадміністрації радилися з проблемних питань книгорозповсюдження.

23 квітня 2008, 15:00

Вже на адресу багатьох вірян надходять численні вітання з Великоднем – від знайомих, друзів, родичів

Та ще приємніше, коли з Паскою вітають зовсім незнайомі люди і роблять при цьому добрі справи. Про них – далі.

23 квітня 2008, 15:00

Нині в підрозділх МНС Полтавської області працює 39 ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції та троє постраждалих від наслідків катастрофи

Щорічно вони отримують грошову винагороду від управління. А от Закон України, який визначає статус та соціальний захист цих людей, потребує змін, переконані представники громадських організацій. Адже виконання законодавства державою фінансується лише на 13 відсотків від потреб. Ці та інші питання обговорювали під час прес-клубу в Головному управлінні МНС України в Полтавській області.

23 квітня 2008, 15:00

Загальний виробничий травматизм за перший квартал поточного року у порівнянні з таким же періодом 2007-го знизився із 113 випадків до 93

А ось кількість випадків зі смертельними наслідками цьогоріч більший на один, повідомляють в територіальному управлінні Держгірпромнагляду в Полтавській області. Із понеділка на Полтавщині триває тижневик охорони праці, у рамках якого відбувються різноманітні заходи для поліпшення безпеки праці. Так у п'ятницю в Комсомольську відкриють пам'ятник загиблим на виробництві. Сьогодні керівники територіального управління спілкувалися з журналістами.

23 квітня 2008, 15:00

Вищі навчальні заклади стануть інформаційною базою, де не тільки студенти та викладачі, а й звичайні громадяни зможуть вільно отримати доступ до інформації стосовно діяльності Північноатлантичного аль

Про це та інше говорилося на нараді в обласній державній адміністрації, куди запросили проректорів навчальних закладів з усього регіону.

23 квітня 2008, 15:00

Поглянувши на дороги міста, можна визначити рівень його розвитку та благополуччя

Здійснивши рейд дорогами разом із ДАІ міста Полтави та інспекцією по контролю за благоустроєм, санітарним та екологічним станом міста, наша знімальна група переконалася, що для Полтави дороги – чи не основна проблема.

23 квітня 2008, 15:00

Навести благоустрій на своїх об'єктах, зокрема, оновити фасади та прибрати прилеглу територію закликає міська влада усіх суб'єктів господарювання

Напередодні у міськвиконкомі відбулася нарада з приватними підприємцями, торговельні заклади яких розташовані на вул.Жовтневій. Підприємців попросили провести відповідні роботи до початку травневих свят.

23 квітня 2008, 15:00

В селищі Новобудова відкрилася чергова соціальна аптека

Захід відбувся у рамках акції «Добрі справи», яку започаткувала міська влада. Мер Полтави Андрій Матковський, який був присутній на відкритті, запевнив, що такі аптеки будуть на всіх околицях міста.

23 квітня 2008, 15:00