Архів новин за 2.04.2008

Своїми пророцтвами на квітень з нашими журналістами поділився директор астрологічного центру «Золотий телець», астролог Віталій Верещагін

За його словами, для України і Полтави цей місяць буде досить складим як в політичній, так і в суспільній сферах.

2 квітня 2008, 15:00

2 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся ювілейний вечір, присвячений творчості Олеся Гончара «Бережіть собори душ ваших»

Школярів та студентів міста знайомили з цікавими фактами біографії письменника та історією написання роману «Собор».

2 квітня 2008, 15:00

Упродовж двох днів учні Полтави змагаються за звання кращого акторського колективу міста

Традиційний огляд театральних колективів приймає 37 загальноосвітня школа 2 та 3 квітня.

2 квітня 2008, 15:00

В обласному театрі імені Гоголя триває Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Браво, Гоголь!»

Першими на розсуд журі свою роботу – виставу «Вій» – представили полтавці, а першого квітня увечері своє трактування «Ревізора» демонстрували актори Кіровоградського академічного українського музично-драматичного театру імені Кропивницького.

2 квітня 2008, 15:00

2 роки працює нинішній склад Полтавської обласної ради

Це – перший склад обласної ради, який обирали за пропорційною системою. Про її діяльність за цей час сьогодні на прес-конференції розповідав голова обласної ради Олександр Удовіченко.

2 квітня 2008, 15:00

Ще одна надзвичайна подія з людськими жертвами сталася першого квітня увечері у Полтаві

На теририторії ЗАТ «Науково-виробниче об'єднання «Екоресурс» четверо робітників-регенераторників загинули, отруївшись випарами хімічних речовин.

2 квітня 2008, 15:00

Виробнича аварія, у якій постраждали люди, сталася у Полтавській обласній клінічній інфекційній лікарні

У приміщенні пральні з центрифуги для віджиму білизни з невідомих наразі причин зірвало кришку. Металевий уламок травмував двох працівниць, які в цей час перебували біля машини. Одна з них за півтори години померла, інша знаходиться в лікарні у стабільно важкому стані.

2 квітня 2008, 15:00

З початку цього року запрацювала дитячо-юнацька спортивна школа №5, в якій вже займається більше ста полтавських дітей та підлітків

А на стадіоні «Локомотив» завершено реконструкцію, яка дозволила не тільки створити відповідні умови для гри, а й покращила благоустрій інфраструктури стадіону та збільшила кількість місць для вболівальників.

2 квітня 2008, 15:00

Покращити ситуацію з прибиранням міста взявся і екологічний патруль «Едельвейс», що діє при вісімнадцятій школі міста

Сьогодні учні прибрали частину вулиці Половка на Юрівці, а також закликали мешканців мікрорайону приєднатися до загальноміського суботника, запланованого на цей тиждень.

2 квітня 2008, 15:00

Сьогодні відбулося засідання виконкому Полтавської міської ради

Левову частину часу зайняло обговорення ситуації з благоустроєм міста. Його стан погіршується через активне будівництво, а за причину спеціалісти вбачають відсутність належної відповідальності з боку забудовників.

2 квітня 2008, 15:00