Архів новин за 18.04.2008

«Звід пам'яток історії та культури України: Полтавська область, Новосанжарський район» – це чи не єдине в Україні зібрання наукових праць з дослідження об'єктів культурної спадщини

Його презентація відбулася у Краєзнавчому музеї, де зібралася практично вся наукова інтелігенція Полтавщини.

18 квітня 2008, 15:00

Сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний день пам'яток культури та визначних історичних місць

З цієї нагоди у Галереї мистецтв відбулися урочистості. Адже, те, що Полтава зберігає історичні і культурні пам'ятки - загальновідомий факт. А тому нині тут вручили грамоти тим полтавцям, які долучаються до цієї місії.

18 квітня 2008, 15:00

Полтавська молодь скучила за гумором без обмежень та дорослими розвагами

Про це свідчив переповнений зал клубу «Робін Гуд», де відбувся довгоочікуваний вечір «психоделічного гумору «Бензин-шоу». На сцену вийшли не лише знані полтавські дотепники, а й команди з інших міст України.

18 квітня 2008, 15:00

Державна податкова інспекція в місті Полтаві провела урочисту церемонію нагородження полтавських студентів за підсумками щорічного конкурсу «Кращий волонтер року»

Заступник начальника податкової інспекції Сергій Садовий, який відкрив засідання, зазначив, що волонтерський рух існує вже багато сторіч і є універсальним людським феноменом, який зустрічається в різних культурах.

18 квітня 2008, 15:00

Міське літературне свято відбулося сьогодні у гімназії № 17

Традиційно раз на рік вчителі зарубіжної літератури разом з учнями полтавських шкіл готують вечір. Цього разу школярі у святковій формі демонстрували, як вони сприймають образи відомих жінок - героїнь літературних творів.

18 квітня 2008, 15:00

Гімназія №32 сьогодні святкувала день свого навчального закладу

З цієї нагоди навіть навчальний процес організували по-особливому: з виставками малюнків, відкритими уроками та нагородженням найуспішніших учнів.

18 квітня 2008, 15:00

У приміщенні Полтавської загальньоосвітньої школи № 18 відбулося засідання круглого столу на історичну тематику

Сучасний погляд на події Полтавської битви 1709 року став цікавим та пізнавальним для учнів. Чи добре знають історію сучасні школярі, дізнавався В'ячеслав Джиган.

18 квітня 2008, 15:00

До відзначення трьохсотріччя Полтавської битви у нашому місті лишається рік

Це свято обіцяє бути не лише національного значення, а й матиме неабиякий міжнародний резонанс. Між тим, Полтава досі не може отримати гроші для початку робіт на реконструкції об'єктів. Свій коментар з приводу цієї ситуації нашим кореспондентам дав голова підкомітету з питань зовнішніх відносин Полтавської міськради Микола Залудяк.

18 квітня 2008, 15:00

Один з полтавських магазинів вже півроку не виконує рішення міського виконавчого комітету про режим роботи закладу і працює цілодобово, порушуючи норми законодавства

Це питання стало першим у порядку денному на засіданні пойстійної комісії міськвиконкому з питань місцевого самоврядування, законності та правопорядку.

18 квітня 2008, 15:00

Кожної весни працівники комунального підприємства «Декоративні культури» засівають травою газони міста

Щоправда, не всі, а лише пошкоджені за зимовий період. Найчастіше, пояснюють спеціалісти, пошкодження виникають через будівельні роботи.

18 квітня 2008, 15:00